reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

reklama
Wieści od Aurelki:
Na razie nic się nie dzieje, ma bolesne skurcze, ale nic nie robią, dostaje anybiotyk na paciorka, który malutka źle znosi, bo zanika jej tętno i cały czas pod ktg leży. Nie wywołują, czekają aż się samo rozkręci :)no:).
Przekazuje pozdrowienia dla was.
 
Sms od Aurelki, 10.06

"Hej, urodził ktoś od nas? Ile nas "nierozpakowaych" zostało? Ja dzisiaj 9 dzień po terminie, w końcu się zlitowali i założyli mi cewnik na rozwarcie. Po tym niby ma się coś ruszyć. Pozdrów dziewczyny z naszego tematu."

A więc pozdrawiam i jak dostanę update to oczywiście napiszę :tak:
 
sms od Fiolki z wczoraj:
" dla mnie noc koszmar.siedzę w fotelu nie można rozłożyć chyba ze się wykupi dobę hotelowa, nie wiem jak przetrwam kolejne nice bez snu jeszcze boje sie o ranę bo ja szyta. mały naświetlany 1 h z przerwami na jedzenie plus nawadniany, jakby spokojniejszy był i nie miał napadów. w moczu podobno coś wyszło teraz znowu jak nasika powtórka plus reszta badan. inne ma być jutro wiec musimy siedzieć."
 
sms od Nathani g. 8.09: jestem na sali przedporodowej,wszystkie sale zajete porodowe (3) połozna na dyzurze 2 nie wie gdzie rece włozyc mam siedziec i czekac na przyjecie.Rozwarcie bez zmian 2,5 cm dzis sobie poleze tak o... jutro test na oksytocyne .
 
reklama
Do góry