reklama

Wieści ze szpitala - bez komentarzy

reklama

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Od
17 Styczeń 2009
Odpowiedzi
0
Wiadomość od Dagmar. Nadal czeka na wyniki do wieczora. Podają jej antybiotyk żeby zaradzić tej jej krzepliwości. Nadal trzymamy kciuki Laseczki.

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Od
17 Styczeń 2009
Odpowiedzi
0
Na razie nie mam wieści od Dagmar ale nie będę jej już dziś niepokoiła. Może sama rano napisze.

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Od
17 Styczeń 2009
Odpowiedzi
0
Wiadomość od Dagmar. Nadal w dwupaku. Didimery wyszły nienajgorzej wiec powtarzaja krzepliwosc i Dagmar ma nadzieje ze jej jeszcze nie pokroja. Zapowiedziala ze jej kamien z serca spadl i nie podda sie tak łatwo:))) Mąż ma jej neta dostarczyć to postara się nas wieczorem nawiedzić:)) Odpisałam jej że sa bardzo dzielne i ze bardzo sie Wszystki cieszymy ze sie cos wyjasnia i ze maja sie nie poddawac:))

Od
18 Marzec 2013
Miasto
Warszawa
Odpowiedzi
0
Wiadomość od Dagmar. Nadal w dwupaku. Didimery wyszły nienajgorzej wiec powtarzaja krzepliwosc i Dagmar ma nadzieje ze jej jeszcze nie pokroja. Zapowiedziala ze jej kamien z serca spadl i nie podda sie tak łatwo:))) Mąż ma jej neta dostarczyć to postara się nas wieczorem nawiedzić:)) Odpisałam jej że sa bardzo dzielne i ze bardzo sie Wszystki cieszymy ze sie cos wyjasnia i ze maja sie nie poddawac:))
extra!!! 3 mamy kciuki!

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Od
17 Styczeń 2009
Odpowiedzi
0
Wiadomość od Dagmar. Podali jej sterydy i chcą ciąć bo nie mogą zbić ciśnienia. Boi się. Dziewczyny trzymamy kciuki za Lusie.

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Od
17 Styczeń 2009
Odpowiedzi
0
Kolejny sms od Dagmar. Nie moga zbic cisnienia juz miala akcje ze myslala ze umrze. Dzwoni do meza bo sie juz naradzaja co zrobic.

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test