reklama

Wieści ze szpitala - bez komentarzy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez Edysiek, 9 Styczeń 2014.

1. Edysiek

Edysiek odkrywca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zakładam ten wątek, żeby łatwo było odnaleźć wiadomości ze szpitala. Komentować możemy na głównym, żeby tutaj nie zaśmiecać.

2. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiadomość od Dagmar. Nadal czeka na wyniki do wieczora. Podają jej antybiotyk żeby zaradzić tej jej krzepliwości. Nadal trzymamy kciuki Laseczki.

3. reklama
  4. Adela618

Adela618 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jejku normalnie coś mi się robi jak tak pomyśle co ta bidula Dagmar teraz przeżywa,az mi sie płakać chce....

5. kroczek_k

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na razie nie mam wieści od Dagmar ale nie będę jej już dziś niepokoiła. Może sama rano napisze.

6. patuśka

patuśka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pisała do mnie o 19, na razie w dwupaku:)

7. kroczek_k

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiadomość od Dagmar. Nadal w dwupaku. Didimery wyszły nienajgorzej wiec powtarzaja krzepliwosc i Dagmar ma nadzieje ze jej jeszcze nie pokroja. Zapowiedziala ze jej kamien z serca spadl i nie podda sie tak łatwo:))) Mąż ma jej neta dostarczyć to postara się nas wieczorem nawiedzić:)) Odpisałam jej że sa bardzo dzielne i ze bardzo sie Wszystki cieszymy ze sie cos wyjasnia i ze maja sie nie poddawac:))

8. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    extra!!! 3 mamy kciuki!

9. kroczek_k

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiadomość od Dagmar. Podali jej sterydy i chcą ciąć bo nie mogą zbić ciśnienia. Boi się. Dziewczyny trzymamy kciuki za Lusie.

10. reklama
  11. kroczek_k

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kolejny sms od Dagmar. Nie moga zbic cisnienia juz miala akcje ze myslala ze umrze. Dzwoni do meza bo sie juz naradzaja co zrobic.

12. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dagmar już ma cewnik, tną....

Poleć forum