reklama

Wieści ze szpitala - bez komentarzy

reklama

Adela618

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Jejku normalnie coś mi się robi jak tak pomyśle co ta bidula Dagmar teraz przeżywa,az mi sie płakać chce....

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Rozwiązania
0
Na razie nie mam wieści od Dagmar ale nie będę jej już dziś niepokoiła. Może sama rano napisze.

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Rozwiązania
0
Wiadomość od Dagmar. Nadal w dwupaku. Didimery wyszły nienajgorzej wiec powtarzaja krzepliwosc i Dagmar ma nadzieje ze jej jeszcze nie pokroja. Zapowiedziala ze jej kamien z serca spadl i nie podda sie tak łatwo:))) Mąż ma jej neta dostarczyć to postara się nas wieczorem nawiedzić:)) Odpisałam jej że sa bardzo dzielne i ze bardzo sie Wszystki cieszymy ze sie cos wyjasnia i ze maja sie nie poddawac:))

madziolina_p

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Wiadomość od Dagmar. Nadal w dwupaku. Didimery wyszły nienajgorzej wiec powtarzaja krzepliwosc i Dagmar ma nadzieje ze jej jeszcze nie pokroja. Zapowiedziala ze jej kamien z serca spadl i nie podda sie tak łatwo:))) Mąż ma jej neta dostarczyć to postara się nas wieczorem nawiedzić:)) Odpisałam jej że sa bardzo dzielne i ze bardzo sie Wszystki cieszymy ze sie cos wyjasnia i ze maja sie nie poddawac:))
extra!!! 3 mamy kciuki!

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Rozwiązania
0
Kolejny sms od Dagmar. Nie moga zbic cisnienia juz miala akcje ze myslala ze umrze. Dzwoni do meza bo sie juz naradzaja co zrobic.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi