reklama

Wieści ze szpitala - bez komentarzy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez Edysiek, 9 Styczeń 2014.

1. Edysiek

Edysiek odkrywca

Zakładam ten wątek, żeby łatwo było odnaleźć wiadomości ze szpitala. Komentować możemy na głównym, żeby tutaj nie zaśmiecać.

2. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Wiadomość od Dagmar. Nadal czeka na wyniki do wieczora. Podają jej antybiotyk żeby zaradzić tej jej krzepliwości. Nadal trzymamy kciuki Laseczki.

3. reklama
  4. Adela618

Adela618 Fanka BB :)

Jejku normalnie coś mi się robi jak tak pomyśle co ta bidula Dagmar teraz przeżywa,az mi sie płakać chce....

5. kroczek_k

Na razie nie mam wieści od Dagmar ale nie będę jej już dziś niepokoiła. Może sama rano napisze.

6. patuśka

patuśka Fanka BB :)

Pisała do mnie o 19, na razie w dwupaku:)

7. kroczek_k

Wiadomość od Dagmar. Nadal w dwupaku. Didimery wyszły nienajgorzej wiec powtarzaja krzepliwosc i Dagmar ma nadzieje ze jej jeszcze nie pokroja. Zapowiedziala ze jej kamien z serca spadl i nie podda sie tak łatwo:))) Mąż ma jej neta dostarczyć to postara się nas wieczorem nawiedzić:)) Odpisałam jej że sa bardzo dzielne i ze bardzo sie Wszystki cieszymy ze sie cos wyjasnia i ze maja sie nie poddawac:))

8. madziolina_p

madziolina_p Fanka BB :)

extra!!! 3 mamy kciuki!

9. kroczek_k

Wiadomość od Dagmar. Podali jej sterydy i chcą ciąć bo nie mogą zbić ciśnienia. Boi się. Dziewczyny trzymamy kciuki za Lusie.

10. reklama
  11. kroczek_k

Kolejny sms od Dagmar. Nie moga zbic cisnienia juz miala akcje ze myslala ze umrze. Dzwoni do meza bo sie juz naradzaja co zrobic.

12. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Dagmar już ma cewnik, tną....

Poleć forum