reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala - bez komentarzy

reklama
Truskawkowa donosi że Arturek urodził się o 9.50 z wagą 3520g i 55cm. Z racji skoliozy miała znieczulenie ogólne. Poszło wszystko ok tylko rana po cc troszke bardziej ja boli niz za pierwszym razem. Arturek wisi poki co na cycu:)
 
Trafilam na super ekipe! Olo dopasowal się do godzin przedszkola dzieki czemu starszak mogl nas odprowadzic na rooming.
Mamy 54cm i 3350, pierwsza kapiel zanami cycowanie też.

Z porodu najlepsze było po prysznicowaniu (50min) "jak nadal masz 4cm to jade do domu i wracam rano" Oczywiscie bylo4cm! Popieli mi KTG na 30 min i okazalo sie ze jest 10cm po odpieciu chwila wspolpracy z poloznymi i Olo byl z nami :)
 
Ostatnia edycja:
O 16.45 urodzil sie Michal, skurcze zaczely sie o 1:04 w nocy, a widzicie o ktorej urodzilam... Szybko postepowalo rozwarcie, ale jak bylo 10 cm to parlam i tak 2,5 godz... Jestem tak zmeczona, ze prawie zaslablam w toalecie, ale Michalek jest sliczniutki! To tyle- na dzien dzisiejszy- nigdy nie urodze przez sn, ja dodatkowo bez znieczulenia
 
reklama
Do góry