reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala - bez komentarzy

Wiadomość od Mojeboje:)

"Jestem już po. Asia jest śliczna i malenka 2640 i 48cm, ale 10pkt wiec nie musi byc w inkubatorze. Na razie jestem w szoku i telepie mna po lekach a na dodatek w szpitalu zakaz odwiedzin z powodu grypy- maz byl tylko chwilke wiec jestem skazana na laske i nielaske personelu a Asi na razie moglam przygladac sie przez szybke:/"
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-) u Nas cała noc nie przespana bo po pierwsze straszne emocje a po drugie małej się cały czas ulewa i cały czas byłam czujna :-) brzuszek boli no ale to normalne, już jestem po pierwszym prysznicu i z utęsknieniem czekam na śniadanie bo wczoraj nic nie jadłam i nie piłam :-) pięknego dnia dziewczynki :-)
 
Hejka dziewczyny witamy się z Zuziontkiem :-) prawdopodobnie jutro Nas już wypuszczają do domku. Mała jest tylko na cycku i nawet nieźle jej idzie :-) choć woli spać cały dzień i na jedzonko trzeba księżniczkę budzić :-) pozdrawiamy ciekawa jestem co tam u Was jak się trzymacie i czy przyszły na świat kolejne dzieciaczki:-) mam nadzieję że w domku z pomocą męża nadrobie zaległości na forum :-) pozdrawiamy
 
reklama
Dziewczynki ja już dziś w domu z Olusia:) Jest przeboska ale tez potrafi dac w kosc.....ale jeden usmiech i rekompensuje wszystko:)Teraz mam nie wiem ile czasu wiec napisze tylko ze rodziłam naturlanie Olusia byla główka do dolu ale miala ja boczkiem wiec musieli sprawic by wogole sie zmiescila :) i powiem wam ze na prawde jak już ma się ją w ramionkach to zaden bol nie ma znaczenia:)
ps. Dziekuje Jotemka za wrzucenie info:)
 
Do góry