reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści ze szpitala ( i nie tylko) BEZ KOMENTARZY

reklama
Hej. Jestem w szpitalu. Na ktg jakieś skurcze się zapisały. Szyjka długa. Miałam test oksytocynowy. Małemu tętno skakało strasznie. Na początku macica nie reagowała, później zaczęły się pisać skurcze. Dziś już nic nie mają robić. Mam nadzieję że się coś rozkręci.
 
Załamka. Mały ma strasznie wysokie crp i co najmniej 5 dni leczenia antybiotykiem przed nami, dodatkowo naświetlania żółtaczki. Kuźwa nie wiadomo czy na święta wyjdę.
 
Melduje sie z przedporodowej sali od 1 w nocy do 7mialam skurcze co 5min krutkie i intensywne przyjechalam na szpital 2cm rozwarcia i nie powieksza sie skurcze ustaja...nie wiem co jest grane
 
malutka - gratulacje, trzymam mocno kciuki, żeby przeszło jak najszybciej i żebyście zdążyli przed Świętami do domu.

kasiulaq - nie martw się, czasem tak bywa. trzymam kciuki, żeby poszło szybko i sprawnie!
 
reklama
Do góry