reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści ze szpitala ( i nie tylko) BEZ KOMENTARZY

reklama
Dziewczyny no to sie zaczęła jazda skurcze mnie obudziły i dostałam pierwszy raz morfinę wcześniej jechałam na kodeinie ale przestała pomagać . O godzinie 23 miałam 4cm rozwarcia położyłam sie spać a teraz to czekam. Dodam,ze cały czas czekam na wolną położną i pokój na porodowce. Powiem tak te kobiety rodzą jak oszalałe zamiast gotować na wigilię :/ dzis jak w dzień z bólu nie mogłam wytrzeć to sie im postawiłam ze ja juz 72h czekam a oni ze jest dużo porodów tzw nagłych i ja ciagle z listy lecę w dół potwierdziła mi tez to Polka która rozwozi jedzenie,ze raz widniałam,ze mam juz zakaz posiłku a nagle po 2h ze juz mogę :/
A teraz pozytywniej :
Moje Drogie Koleżanki Ciężarne i Rozpakowane zdrowych ,pogodnych i spokojnych Świąt ( objadajcie się tymi wszystkimi pysznosciami wigilijnymi - zazdroszczę tym ,które jeszcze mogą)
jak juz Max skusi wyjść to sie odezwę
 
Mam wiadomość od Mamuśki :-)

Jest od piątku w szpitalu, bo zapis KTG w przychodni był nieprawidłowy, niby, bo potem wszystkie następne już były ok. Tak czy siak zatrzymali ją i jak stwierdzili, do porodu już nie puszczą;-). Ma mieć USG, jutro badanie i zdecydują co dalej robić, bo to tydzień po terminie.
Jak będę coś więcej wiedziała dam znać. Mam nadzieję, że będą to już wieści o narodzinach:-D
 
reklama
reklama
Do góry