reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści ze szpitala ( i nie tylko) BEZ KOMENTARZY

Kemisiak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2011
Postów
1 178
Zdecydowałam sie założyć kolejny wątek ponieważ w duzej ilości postów ważne informacje umykaja . Jezeli któraś z nas trafi do szpitala , tu zostawia informacje co sie dzieje. Pod koniec ciąż będzie sporo postów w tym wątku ;) a szczególnie w grudniu ( oby bez wczesniakow nam sie obyło :) )
Trzymam kciuki zeby do grudnia było jak najmniej postów w tym wątku
 
reklama
To mi przyszło umieścić wiadomość na tym nowym wątku :-(
Dostałam smsa od BASKA28 prosiła żebym dała Wam znać.

cytuje: "...jestem po wizycie u gina i zostaje w szpitalu.teraz miałam ktg mam zagrozenie porodem przedwczesnym" Pozdrawia nas.


Jak będę coś więcej wiedziała to na pewno Wam napiszę.

BASKA jeszcze raz mocno mocno trzymam za WAS kciuki, musi być dobrze.
 
Nowe wieści od Baśka28 ze szpitala:

"Witaj! Wizyta była kazali lezec daja mi tabletki i kroplówki ale zastanawiają się nad szwami. Dziekuje za pozdrowienia i kciuki. Was tez pozdrawiam pa"
 
Sms od Baśka28 ze szpitala:

"Witam. Ja nadal w szpitalu i wciąż w dwupaku :-) wczoraj miałam 3 b. silne skurcze wiec dali mi dożylnie zastrzyk i kroplowke. Dzis na wizycie dolozyli fenoterol 4 razy po tabletce. Czekam az mi szwagier lapka przywiezie to wieczorem się odezwe. Pozdrawiam Was pa "
 
witam. ja dalej w szpitalu, wczoraj trzymali mnie 6h pod ktg a skurcze siegaly 90% co 2 min. po 2 kroplowkach ustaly i odlecialam. zaraz dostane kolejna kroplowke.. nie wiadomo co sie Mlodej tak spieszy bo wszystkie wyniki prawidlowe. dziekuje za wszystkie kciuki :j*
 
Wiadomość od BAŚKA28:
"Witam. W nocy dostałam skurczy i leże pod kroplówkami w szpitalu. Jak na razie skurcze nie ustają. Pozdrawiam"
 
reklama
Znowu nie wytrzymałam i napisałam do Baśki:
"Witam. Skurcze zanikły ale boli mnie jak na @ może jutro wyjdę ale zależy to od wyników ktg. Łożysko mam w dole i nie wiem co to oznacza. "
 
Do góry