reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (smsy i inne takie;) )

Po oksy całą noc miałam skurcze bardzo mocne ale nie regularne co 10-12 minut, szału myślałam że dostanę. Przed chwilą był lekarz przebił mi pęcherz, teraz chwila pod KTG i jak skurcze nie przyśpiesza to dadzą kroplówkę. Matko ale się boję, cała się trzese
 
reklama
sms od Villandry
Kochane ciocie z bb dziś kończymy tydzień:D mamy się dobrze, jemy książkowo, nie możemy się doczekać wyjścia na to piękne słonko.
i oczywiście fotki Rafałka:
25032001.jpg25032012.jpg
 
Sms od Angel:

"My urodzilismy o 16:04 Dorianek wazy 3700 i mimo przeciwnosci porod sn
:-)
Ja za to nie wyszlam z tego najlepiej, bo bede miala transfuzje krwi, aha no i nacinali:-(ale sama akcja poszla szybko 15 minut parcia i maly byl na swiecie. Zostajemy chyba nawet do wtorku. Przekaz to na bb i podziekuj ciotkom za kciuki:-)"
 
napisala do tuni jak sie unie sytlacja odp:
​hej :) no leze na patologii narazie ktg ok usg tez ok klusek wazy 3500 :) jak cos bede wiedziec bede pisac :)
 
U Tuni cisza. Jutro dopiero założą jej balonik zeby rozwarcie ruszyło jak to nie pomoże to podłączą pod oksytocynę a jak to nie pomoże to cesarka.

No barany jakby nie mogli tego zrobić dzisiaj!!! :baffled:
 
widomość od Tuni:

Jednak dzisiaj założą mi ten balonik :) są jakieś złe przepływy w pępowinie i wody mi się wchłaniają i oczywiście najbardziej cudowna wiadomość do jutra powinna pani urodzic. Zobaczymy co oni i tu obiecuja:) a no i jajka widzialam więc Kubuś jest Kubusiem na 100% :-D
 
od vill
hey
w koncu nie ma sie do czego przyczepic
wszystkie wyniki dobre i jutro nas wypuszcza do domu
ale sie cieszymy
ciekawimy czy zostały jeszcze jakies dwupaki?
pozdrawiamy serdecznie wszystkie mamy i maluszki

 
Dziś o 9:25 urodził się Kubuś :-) Tunia jeszcze nie zna wymiarów przystojniaka, później napisze. Mamusia przeszczęśliwa :-D
 
reklama
Wiadomości od Tuni!!!

My w szpitalu. Dostałam gorączki i przestałam się oczyszczać.


Biedna nasza Tunia :-(
 
Do góry