reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (smsy i inne takie;) )

I kolejny SMS :
" już po USG mała waży ponad 2 kg więc jest duży przyrost , myślę że wyjdę w wkrótce "

Super wieści :-)
 
reklama
od Ajako

.."hello. no i przy przyjeciu 1 cm rozwarcia,brzuch twardy macica spieta z usg maly 2600-2900 cos im sie nie podoba z usg z serduszkiem,ale zapis ktg dobry....."


pytalam sie czy jakies leki dali to opo

..."sama nie wiem co teraz, jutro bedzie moj lekarz to moze cos wiecej powie o tym serduszku malego,zobaczymy jak sie to potoczy buzka,pa..."
 
od ajako


...." hey wszystko ok tylko nie moglam odp, bo bylam na dwoch ktg , tu u gory nic sie nie zapisywalo,,mSZYNA wariowala, nie lapala tetna dziecka, polozna sie nagimnastykowala ale nic z tego i musialam zejsc na dol ( na porodowke)i tam sie apisalo,pozniej przyjdzie moj gin pogadac, ja tez noc nieciekawa mialam- skurcze. bolala mnie blizna, nad ranem sie wyciszyly ...."
 
Ostatnia edycja:
UWAGA MAM WIEŚCI OD PINULI :
" cześć , Tu Pinula z BB . Jestem w szpitalu . Mam skurcze i rozwarcie na półtora palca . Ale skurcze pokazuje ktg ja ich nie czuje ! Ponadto Mały ma już 2887g i czekamy na akcję porodową !:( no chyba że skurcze się wyciszą to wrócę do domu ! Pozdrawiam Was wszystkie ! Trzymajcie kciuki żebym jeszcze wróciła do domu w dwupaku , a maluszek niech grzecznie siedzi w brzuszku "

Trzymamy :tak:
 
Od Pinuli :

" NIe urodziłam ! Rano na KTG skurczy nie było , teraz idę jeszcze raz na KTg i jak nie będzie skurczy to wyjdę do domu ! Także na razie poród odwołany ;) "
 
od Kasiurka :

" Tak , jestem w szpitalu na jednej sali z ajako. Dziś ona wychodzi ja tu dłużej zabawie . Mam rozwarcie na jeden palec i znów się szyjka skróciła "
 
Dzielę się wieściami od Kasiurek, a są one takie, że jest w szpitalu (ale to już wiecie) szyjka się skróciła, ma rozwarcie i wczoraj jej gin zlecił sterydy - w razie czego... ale Dzidziuś ma już koło 2900 więc powinno być ok
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam suuuper wieści od Amandly :-D

" Marysia jest już z nami ! Waży 2630 ma 52 cm i drze się w niebogłosy ! 10/10 punktów. urodziłam CC , jesteśmy przeszczęśliwi "

WIELKIE GRATKI :-D
 
Do góry