reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (watek bez komentarzy)

reklama
Tymek trafił dziś do szpitala. Lekarka kierująca słyszała w płucach same świsty i stwierdziła z rtg zmiany w płucach. Zapalenie płuc. dwie lekarki badajace go przy przyjęciu na oddział nic w płucach nie słyszały.... Nie wiem o co chodzi ale znowu czeka go kilka dni w szpitalu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na szybko z pracy: noc tragiczna, jak to na oddziale, gdzie leży pełno dzieci :dry:. Znowu straszne historie wokół, malutkie dzieci z domu dziecka leżące samotnie na sali obok, z nami na sali malusieńki bardzo chory chłopczyk którego mama zostawiła samego w szpitalu i co chwilę w nocy płakał a od 5:30 to już regularny lament przynajmniej do 8:00 kiedy musiałam wyjść do pracy. Naprawdę, nic tylko ryczeć :-(. Mój Tymek jest bardzo radosny, koleżanki z sali mówią swoim dzieciom "zobacz, jaki Tymuś grzeczny i się ślicznie bawi a Ty marudzisz" :-D. Tylko się biedny wyspać nie może, bo w nocy światło, ruch, płacz, hałas maszyny podłączonej do tego chorego maluszka. O wyspaniu się mamy, która ma chorego Tymka od 7 dni, już nawet nie wspomnę :dry:. Ale M dzwonił do mnie, że ponoć jutro albo pojutrze nas wypuszczą - tak twierdzi pani ordynator :-). Ponoć nic strasznego się nie dzieje, zmiany w płucach nie są duże, jedynie katar dalej męczący. Jeszcze 1 lub 2 dni go poobserwują. Mam nadzieję, że to ostateczna wersja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry