reklama

Wieści ze szpitala (wątek bez komentarzy)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2013' rozpoczęty przez Noelle1986, 14 Luty 2013.

1. Noelle1986

Noelle1986 Fanka BB :)

Miejsce na informacje ze szpitala /smsy,wpisy,itd./ Co bysmy kciuki trzymac mogły i cieszyły sie dobrymi nowinami!! (innych nie przewidujemy przeciez) .

2. Zapominajka

Zapominajka dwa kawałki nieba mam

Kaja napisała:
    Jest w szpitalu, bolesne skurcze okazały się początkiem porodu. Dostała zastrzyk ze sterydów na rozwój płucek maluchów. W szpitalu udało im się uspokoić skurcze. Helikopterem do Sztokholmu - tam mają lepszą klinikę neonatologii.
    Kaja jest bez ładowarki prawdopodobnie do soboty, więc na dzisiaj to tyle.
    Jutro się do niej odezwę i będę was informowała.

(przepraszam za brak składni, ale jestem roztrzęsiona dosyć)

3. reklama
  4. Zapominajka

Wiadomość od KARTAGINA
    Niby jest ok. Do niedzieli będzie dostawała antybiotyk, więc ma nadzieję na wyjście w przyszłym tygodniu. Zrobili jej glukozę i wynik ok. Pozdrawia wszystkie.

5. Zapominajka

Kaja nadal jest w 3-paku!
    Rozwarcie pełne, ale wody nie odeszły pęcherz cały. Udało jej się godzinę pospać, ale jest wykończona.

6. Zapominajka

Kai wody odeszły :-(
    Ale nie wiadomo, czy maluchy dziś, czy jutro się urodzą. Skurcze są raz mocne raz słabe. Nie daja jeść w razie cc.
    edit: wody z jednego wora odeszły (?), drugi podobno jakoś się trzyma.
    Partych nie ma.

Ostatnia edycja: 15 Luty 2013
  7. Zapominajka

Mamy pierwsze majowe maluszki!
    Kaja urodziła Sonię i Fabiana! Maluchy oddychają samodzielnie.

Jedno sn, drugie cc, jakoś 810 i 900 gram.
    Kaja miała narkozę, bo jedno nie chciało się obrócić.

Słyszałam kwilenie, ale nie wiem którego!

Jutro będę wiedziała więcej!

8. Aśka:)

Aśka:) Fanka BB :)

Wiem przeczytałam, że wątek bez komentarza. Trzymam &&&& za Kaję i dzieciaki.

Piszę tutaj, bo też ze szpitala. Na szczęście/nieszczęście nie chodzi o Gabrysię, tylko o moje starsze dziewczyny. W środę wieczorem moja córa wylała na siebie wrzątek (obok niej była Emilka i ona ma oparzoną wierzchnią stronę stopy), ma poparzone całe uda od kolan do pachwin - na dziś są to poparzenia II i IIb stopnia ale wszystko się może okazać, lekarze chcą w przyszłym tygodniu robić przeszczepy, mam nadzieję, że jednak nie będą potrzebne.
    Trzymajcie kciuki za nas.

9. Zapominajka

Kaja napisała o usg Fabianka:
    Wszystko ok. Nic nie pokazało usg, nic nowego, więc czekamy aż to co krwawiło się wchłonie. Pada mi tel, więc się nie loguję na bb.

10. reklama
  11. noirel

noirel Fanka BB :)

[h=5]sms od Eljar ze szpitala
    "Hejka.Na ktg oba maluszki miały trochę zaburzone tętna .Szyjka długa,kanał drożny,rozwarcie 1,5cm.Jestem na patologii,czekam na dodatkowe badania.Pozdr."
    [/h]

12. noirel

noirel Fanka BB :)

[h=5]2 sms od Eljar ze szpitala
    "USG ok,przepływy prawidłowe.Waga Iza 2,6kr,Tomek 2,8kg.Normalnie bliźniaki grubaski.Pewnie potrzymają mnie aż do końca.Trzymajcie kciuki
    [/h]

Poleć forum