reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (wątek bez komentarzy)

Cytryna pisze:
Dziękuję! :) Jestem w jakimś szoku w ogóle! O 12.05 mnie badali na IP, szwu nie było, rozwarcie na 3 palce. 14.05 Mateusz był na świecie :) Musieli mnie łyżeczkować i to było nieprzyjemne. Miałam świetną położną i choć momentami darłam się jakby mnie ze skóry obdzierano (same krzyżowe bóle), jakoś wcale nie było Bóg wie jak koszmarnie :) od pierwszych skurczy które opisałam na bb, do końca minęło chyba 3,5 h. A, no i szew się znalazł przy zaszywaniu :) pozdrów dziewczyny! :) jestem pierwszą oficjalną majówką? :D

edit:
Mateusz dostał 10 punktów, 53 cm i 3420 gram
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wieści od Minerva:
Hej; dupa z 5.05 wody pociekły i cisza. Przyjęli mnie na ginekologię i czekamy 12h czy się ruszy. Do tej pory się nie ruszyło. Trochę brzuch pobolewa.

Sms od Kory:
Trzymajcie kciuki za Tomka, żeby do jutra bilirubina nie wzrosła. Dzisiaj poziom 229 :(. Dziś o 22 koniec lamp, o 7 biorą krew. Jeśli nie wzrośnie, prawdopodobnie nas wypuszczą.

sms od Cytryny:
Wścieklizny macicy dostałam, bo dziś nas nie wypiszą. Jutro dopiero robią Kluskowi echo serca za względu na jakiś cichutki szmer, więc zostajemy jeszcze dziś.
 
reklama
Do góry