reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wijemy gniazdo na powitanie maleństwa

Mi na szkole rodzenia położna doradziła, aby kupowac zwykłą wanienkę -a nie takie jak Onda . Chociaz Mariusz na poczatku oglądał ją w każdym sklepie ( podobnie jak te całe zestawy do przewijania i kąpieli).
Zamówiłam na allegro ładną niebieską wanienkę za 25 zł.

Skakanka -chlap małą , chlap jak to lubi, niech się przyzwyczaja...moja 3 letnia chrześnica, to dosłaownie jak syrena wyje strażacka, jak nadchodzi pora kąpieli i mycia włosków....straszne....:sick:
 
reklama
Tak sobie to przemyślałam i skoro i tak mam kupić komodę to rozejżę się za nieco większą niż planowałam, by na górze móc swobodnie postawić wanienkę.
Myślę, że szuflady dobrze, jakby były jednak większe, bo choć teraz ciuszki maluszka są maluteńkie to przecież będą rosły wraz z nim. Oglądałam taką z 4 szuladami po środku, a po bokach szafki z 3 półeczkami i kosztuje tylko 280 pln, czyli jest nawet tańsza o 100 pln od tej którą chciałam początkowo kupić.
 
MariaOla to sie nie zastanawiaj tylko bierz ta komode bo nie droga i fajna musi byc jak ma oprocz szufladek polki :tak: Ja nie moge sobie pozwolic na kupno zadnego mebelka,bo by w pokoju bylo zagracone tak ze musielibysmy po meblach chodzic:-D Jak narazie ciuszki malego pomiescilam w tych meblach co mamy ;-)
 
MariaOlaa skad ta komoda? Internet czy gdzies w sklepie, jak mozesz to podaj namiary, bo tez sie nad komoda zastanawiam.
 
Ja tez nie mogę kupić dodatkowej komody, bo nie mam miejsca w pokoju...
Ostatnio stwierdziłam , ze dla dziecka mam tylko jedną szufladę ...a ta już jest pełna...i kiszka.
Kupiłam więc 2 duże kosze wiklinowe prostokątne 45 cm/35cm i wstawiłam je na półki regału (takiego na książki) i wygląda to świetnie, a ja będę miec pod ręką dodatkowe "szuflady"...

Chyba zrobię przegląd naszych rzeczy- powyrzucam co zalega i może jeszcze jakaś szafka się zwolni....:confused:
 
My tez mamy malo miejsca. Kupilismy specjalnie szafe taka typu komandor: ma 2,5 wysokosci, gleboka na 60 cm i szeroka na 3 metry. myslalam ze spokojnie wszystko do niej wejdzie...:no: no ale niestety sie pomylilam. Juz teraz nie mam miejsca, a gdzie tam jeszcze pozniejsze ciuchy dzidziusia? Echh, wieksze mieszkanie poszukiwane. :tak:
 
Aph ...... komodę widziałam w sklepie Red Black Whitew Bytomiu, ale ona pochodzi od innego producenta, ale niestety niepmiętam kogo :zawstydzona/y: Dziś będę w Bytomiu to może zajżę tam jeszcze raz i się dopytam i może wogóle ją zamówię na sobotę :confused: Jest dość pakowna, jak już pisałam, a do tego jest w kolorze łóżeczka, więc będzie super.

Ja naszczęście mam 3 pokojowe mieszkanko i nasz oczekiwany potomek będzie mieć swój pokoik. A co się tyczy wolnego miejsca to ostatnio zarządziłam wysprzątanie piwnicy (fajna, duża, z pożądnymi drzwiami) i tam wyniesiemy część nieużywanych przedmiotów i tak zrobię sobie fajne miejsce na przechowywanie pieluch, proszków, husteczek, wanienki itp rzeczy, o których jeszcze nie wiem, a gdzieś je będzie trzeba pochować.
 
Zostalo mi jeszcze wypranie ciuszkow, przywiezienie wanienki, no i czekam na posciel. Wszystko bede miala w zyrafki, normalnie zakochalam sie w nich. Znalazlam nawet pieluchy w zyrafki. :tak:
Zdecydowalismy, ze lozeczko kupimy w styczniu, zaraz po Nowym Roku, a wozek zobaczymy jeszcze, ale chyba dopiero jak malenstwo sie urodzi. W sumie Piotrek ma racje, nie mamy tego gdzie trzymac, a napewno na nie braknie. Jak bedziemy kupowac lozeczko, to rozejrzymy sie za wozkiem. I tak malenstwo na poczatku pewnie na dwor nie wyjdzie, bo pogoda moze byc rozna, wiec jak cos to samochodem jezdzic bedziemy. :tak:
 
reklama
Aph a co z "wietrzeniem" lozeczka? my mamy lozeczko w kartonie nadal ale chcemy je wyciagnac pod koniec listopada, na poczatku grudnia zeby zobaczyc w jakim jest stanie i moze pomalowac :-)
 
Do góry