reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiktor. Kłopoty ze spaniem

Sylwia6047

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny . Mój 6,5 miesięczny synek od urodzenia chodził późno spać. Ostatnio zasypia 23-24 :( gdy już zaśnie budzi sie co godz , czasami co dwie. To moje 3 dziecko więc jestem doświadczoną mama ale nie potrafię zrozumieć swojego dziecka . Synek mało śpi również w dzień. Czy któraś z mam posiada również takie nie śpiące dzieciątko? Czyżby nie odróżnial dnia od nocy?

reklama

Sylwia6047

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Budzi się również co godz lub dwie w nocy. Jak był noworodkiem budził się co 3 godz. Mam wrażenie że jak by mógł to by w ogóle nie spał.

marzenka12

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Budzi się również co godz lub dwie w nocy. Jak był noworodkiem budził się co 3 godz. Mam wrażenie że jak by mógł to by w ogóle nie spał.
Ja mam podobne dziecko do Twojego. Moja ma 16 miesięcy i nie przespalysmy jeszcze ani jednej nocy. W dzień śpi raz A nocami się przebudza wierci kręci. I nie ważne czy jej coś dolega czy nie i tak nie śpi. Ja też mówiłam że jakby nie musiała to by nie spała.

Sylwia6047

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja mam podobne dziecko do Twojego. Moja ma 16 miesięcy i nie przespalysmy jeszcze ani jednej nocy. W dzień śpi raz A nocami się przebudza wierci kręci. I nie ważne czy jej coś dolega czy nie i tak nie śpi. Ja też mówiłam że jakby nie musiała to by nie spała.
To mnie trochę pocieszylas :) że nie jestem sama. U mnie Wiktor śpi również mało w dzień. 3 razy po pol godz . Jedynie w wózku na dworzu pospi. Wczorajszej nocy poszedł spać o 24:30 I spał do 7 z 2 pobudkami. Potrafi isc spac o 22 ( to najwczesniej) i budzic sie co godzine. Karmie piersia . Myślę żeby przejść na mm tylko że już raz próbowałam i mały nie chce butli. Oprócz jego mam jeszcze 8 latke i 3 latka w domu. Myślałam że już nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć po 2 dzieci A jednak😭

marzenka12

Rozwiązania
0
To mnie trochę pocieszylas :) że nie jestem sama. U mnie Wiktor śpi również mało w dzień. 3 razy po pol godz . Jedynie w wózku na dworzu pospi. Wczorajszej nocy poszedł spać o 24:30 I spał do 7 z 2 pobudkami. Potrafi isc spac o 22 ( to najwczesniej) i budzic sie co godzine. Karmie piersia . Myślę żeby przejść na mm tylko że już raz próbowałam i mały nie chce butli. Oprócz jego mam jeszcze 8 latke i 3 latka w domu. Myślałam że już nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć po 2 dzieci A jednak😭
U mnie do tej pory nie tknie mm. Próbowałam różne rodzaje. I na jej sen nie ma wpływu jedzenie czy nie jedzenie w nocy. Ja całkiem odstawiam od piersi ale to też nie pomaga. Taki typ poprostu.

sawcia92

Rozwiązania
1
Czasami trafiają się takie dzieci... moja córka za tydzień kończy dwa lata i nie przespała ani jednej nocy. wlasciwie jeżeli jest dobra noc to budzi się 5 razy ale bywa ze i 15 lub ze nie spi np. 2 godziny w nocy...

Sylwia6047

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mój synek też chyba będzie z takich dzieci. Jest jeszcze maly wiec wszystko się może zmienić ale jak na razie jest jak jest.

reklama

Sylwia6047

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czasami trafiają się takie dzieci... moja córka za tydzień kończy dwa lata i nie przespała ani jednej nocy. wlasciwie jeżeli jest dobra noc to budzi się 5 razy ale bywa ze i 15 lub ze nie spi np. 2 godziny w nocy...
A o której córka chodzi spać? U nas jest z tym problem . Od urodzenia synek chodził spać bardzo późno. Wczoraj o 23:30 , przedwczoraj o 24:30. Próbowałam chyba wszystkiego żeby położyć go o normalnej porze spać. Dla mnie by było super żeby zasnął chociaż o 22. Nic nie działa . Wypróbowałam chyba już wszystkie możliwe sposoby

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Partner matki...Dość długie,ale może coś poradzisz... Pytanie tygodnia 5
D Kłopoty z brzuszkiem. Potrzebuję porady 7
altaya7 Tadek Niejadek - czyli kłopoty z karmieniem Dzieci urodzone w sierpniu 2011 6
andzia111 kłopoty z jedzonkiem Porady - rozwój i zdrowie dzieci 3
N Kłopoty z zaufaniem do faceta Relacje rodzinne 23
M Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami Dzieci urodzone w czerwcu 2009 631
kika82 Wieeeeeelkie kłopoty z jedzeniem!!! Dzieci urodzone w sierpniu 2007 13
P kłopoty ze snem Roczniaki i dwulatki 1
agnieszka72 Kłopoty z naszymi dzieciaczkami Mamy z Irlandii 206
J kłopoty z oddawaniem gazów Zdrowie 7
E Jedzeniowe kłopoty prawie półtorarocznej Natali Jedzeniowe ABC 3
Mamuska Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami Dzieci urodzone w październiku 2006 4170
K Kłopoty ze spaniem Przedszkolaki 16
J na kłopoty maluszków najlepsza jest wrześniowa porada... Dzieci urodzone we wrześniu 2005 87
Michalina1993 Problem ze spaniem w łóżeczku. Potrzebuję porady 25
kubusiowa25 Problem ze spaniem Niemowlaki 10
E Problem ze spaniem w dzień Spanie 6
J 10 miesięcy i problem ze spaniem w nocy. Pomocy! Spanie 6
A Problem ze spaniem u rocznego dziecka - nocne budzenie Spanie 3
pieszczoszka1988 Problem ze spaniem pomocy !!!! Spanie 19
F Dramat ze spaniem noworodka Spanie 15
S Problem ze spaniem- zasypianie na rękach i spanie przy piersi Spanie 13
A Problemy ze spaniem u niemowlęcia:-( Młodziutkie mamy 6
M Problemy ze spaniem... Dzieci urodzone w lutym 2012 7
L wieczorny koszmar ze spaniem Spanie 7
mamuska2 problemy ze spaniem...nadopiekuncza mama !? Roczniaki i dwulatki 22