reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiktor. Kłopoty ze spaniem

sawcia92

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Ona zasypia koło 21 a wstaje zwykle przed 6. przed rokiem potrafiła zasnąc dopiero o 1 w nocy i obudzic się po 15 min 😂 Jakos jak skończyła 1,5 roku się polepszyło bo i w dzień śpi 1 godz czasem nawet 1,5 godz (oczywiście z pobudkami) ale wcześniej słała po 15 min dwa razy dziennie...

reklama

Sylwia6047

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ona zasypia koło 21 a wstaje zwykle przed 6. przed rokiem potrafiła zasnąc dopiero o 1 w nocy i obudzic się po 15 min 😂 Jakos jak skończyła 1,5 roku się polepszyło bo i w dzień śpi 1 godz czasem nawet 1,5 godz (oczywiście z pobudkami) ale wcześniej słała po 15 min dwa razy dziennie...
Ja planuje oddać synka jak będzie miał 1,5 roku do żłobka więc to się musi zmienić.
Chyba pozostaje mi tylko przeczekać. Zamierzam oddać synka do żłobka jak będzie miał 1,5 roku to musi się jakoś uregulować. Troszkę mi lepiej bo jednak nie tylko moje dziecko takie nie śpiące. Wśród moich znajomych wszystkie dzieci takie śpiące grzeczne aniołki a jak jest na prawdę nie wiadomo .

marzenka12

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czasami trafiają się takie dzieci... moja córka za tydzień kończy dwa lata i nie przespała ani jednej nocy. wlasciwie jeżeli jest dobra noc to budzi się 5 razy ale bywa ze i 15 lub ze nie spi np. 2 godziny w nocy...
To ja nie narzekam bo widzę że nasze pobudki to pryszcz w porównaniu do Ciebie.

reklama
Do góry