reklama

WIKTOREK- 26 tydzień ciąży 970g..24.07.2010..

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez sita123, 20 Listopad 2010.

1. sita123

sita123 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkich.Jestem tu nowa ale szukam wszędzie informacji o wczesniakach,ponieważ mam takiego skarbeczka..Wiktorek jest skrajnym wczesniakiem z 26tc,w szpitalu od 24.07.2010 do 03.11.2010 a następnie trafił 14.11.2010 z infekcją.Na chwile obecną infekcja mineła ale wyszły dziwne badania coś z wątrobą i dali na kolejne,koszmar...To czekanie jest straszne,jeszcze nas nastraszyli tymi wylewami co miał,że to nie odwracalne i będzie miał opóżniony rozwój tylko nie wiedzą czy fizyczny czy psychiczny,ja oszaleję,straszne jest słuchać takich rzeczy i być takim bezsilnym..Piszę to wszystko aby się wygadać,zawsze to trochę lżej i taka odskocznia aby nie zwariować...

Wróciliśmy ze szpitala.Kobiety mały ma się lepiej,ale nadal nie ma wyników.pewnie dopiero w poniedziałek coś ruszy.już nie mogę się doczekać..ale poprzylulałam się moim syneczkiem i jutra już nie mogę się doczekać aby znów być i tulić skarbeczka..

Ostatnia edycja: 21 Listopad 2010
  2. selena

selena Ola i Magdalenka-skarby

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej. Po przeczytaniu Twojej historii pomyslałam,że moze zechcesz porozmawiać z kimś kto również miał takiego wcześniaczka? Na odrębnym wątku grupy zamknietej jest dziewczyna której córka urodziła się z wagą 640 gram w 29 tc. Dziś jest śliczną dzwieczynką w pierwszej klasie. Przepraszam, Ja nic nie umiem ci doradzić. Wierzę,że wszystko będzie dobrze z Twoim synusiem.

3. reklama
  4. sita123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo dziękuje za miłe słowa

5. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A jakie miał te wylewy, tzn jakiego stopnia, miał ostatnio robione usg przezciemieniowe? U nas wylewy wchłonęły się po 10 tyg. Im szybciej tym lepiej, bo mózg ma więcej czasu na regenerację. Napisz coś więcej ile waży, jak z jedzeniem, no i oczywiście jak wyniki badań wyszły.
    Trzymaj się, pozdrawiam.

6. sita123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Byliśmy u naszego skarbeczka ale dziś to nic się nie dowiedzieliśmy wiadomo weekend..jadę jutro z rana bo już myślę,jakie będą wyniki..a dziś Wiktorek spał spokojnie,zresztą on jest grzeczniutki zje i lula.zjada 90 ml bardzo chętnie,całe szczęście,że z tym nie ma problemu niech rośnie i nabiera sił..napiszę jutro co i jak się tylko coś dowiem..

7. sita123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak na razie jest stan stabilny,ale nic się nie dowiedziałam więcej,tak trudno coś od lekarzy wyciągnąć...zobaczymy jutro..Wiktorek dzisiaj taki już kochany,zjada pięknie,tak pysia kochana.

8. mona79

mona79 mama Antosia i Ś.P. Zuzi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Trzymam kciuki za Was . Będzie dobrze

9. fela_76

fela_76 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a co ma bzc nie tak watrobą?

10. reklama
  11. sita123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    już po strach okazało się że miał wysokie transaminaz ale okazało się,że spowodowane jest to fizjologicznym wzrostem noworodkowym..uff tyle strachu..

12. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No widzisz? Lekarze jak zwykle sieją panikę, jest kupa strachu a potem się okazuje, że nie jest źle. Kochana a jak wyszliście ze szpitala ( zanim wróciliście) to masz chyba wypis? Tam powinnaś mieć napisane jakie były wylewy, wszystko co przeszedł? A jak z rehabilitacją rozglądacie się? Bo im szybciej tym lepiej. Tak jak u nas:)

Poleć forum