reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiosna ubieranie

reklama
Ja korzystałam z takiej tabelki bo też miałam ogromny problem z ubieraniem dziecka na spacery. Osobiście jestem przeciwniczką przegrzewania. Poza tym każde dziecko jest inne, jedne lubią ciepełko, inne wolą mieć chłodniej. Trzeba popróbować różne opcje i sprawdzać na karku czy dziecko się nie zapociło albo wychłodziło. Niby taka prosta rzecz, a tyle problemuo_O Gratuluję bobaska :) dużo zdrówka dla Was.
 

Załączniki

  • infografika-ibum.jpg
    infografika-ibum.jpg
    305,7 KB · Wyświetleń: 104
Dokładnie tak jak napisała Gosik880. Ja zakładałam poprostu jedną warstwę ubranek więcej niż sobie, w domu gdy sama byłam w krótkim rękawku to synkowi zakładałam bodziaka z długim.
Szkoda że do pomocy nie miałam tej super tabelki.
Pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę.
 
Położna zawsze mi mówiła żeby dziecko ubierać tak jak ubieramy siebie. Jeżeli Nam nie jest zimno w danym ubiorze to dziecku również nie powinno i na odwrót.
 
Do góry