reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiosna za oknami pora na pierwsze spacerki z wózkami :)

Moj Kuba ostatnio cos nie um ie spać śpi po 15 minut i marudzi dlatego dzien w dzien nie zależnie od pogody ( oczywiście jak mocno wieje i pada to nie wychodzimy) wychodze z nim na spacer bo tylko poczuje ze jest na dworze to od razu zasypia i śpi cały czas nawet jak juz wrócimy do domku to on śpi przez ok 30 minut jeszcze... :)
moj tez ostatnio marudny cały czas płacze i chce na rączki ale w nocy śpi na szczęście :)
 
reklama
:frown:Moj nawet na rekach płacze...:sad: I niewiem dlaczego kupki robi ładnie z sikaniem tez nie ma źle je bardzo ładnie i niewiem niewiem niewiem co jest powodem tego jego płaczu:unsure:
 
:frown:Moj nawet na rekach płacze...:sad: I niewiem dlaczego kupki robi ładnie z sikaniem tez nie ma źle je bardzo ładnie i niewiem niewiem niewiem co jest powodem tego jego płaczu:unsure:

pati a brzuszek ma twardy? jak twardy to znaczy że go boli że ma kolke to masuj albo połóż na brzuszku dobrze działa też bujanie no i wiasomo wystawienie na dwór :)
 
ja herbatke mam ;p kocus , tetre , smok ;p i chusteczki nawilzane :p

bo przypominam ze obce osoby nie moga dotykasc raczek malego czleka !!! :-D
 
ja mam herbatke, tetre, pieluszke na zmiane (jakby co) chusteczki mokre, kocyk, smoczka,mate do przewijania nawet mam :D hehe i taką zabaweczke-grzechotke w razie jakby płakał.
 
ja do wózka biorę kocyk, materacyk pod dzieciaczka, tetrówkę, ( jak idziemy dalej to biore pieluszke na zmiane, chusteczki, mate do przewijania) herbatki nei biore przewaznie bo mój dziubek herbatek nie cierpi, ale czasem mu wciskam na lepsze trawienie. aha ja zawsze mam przy sobie telefon, na który mam nagrane jego ulubione kołysanki i jak sie obudzi i płacze, to telefon myk do wózka... 2 minutki i dziecka nie ma:p:p
 
reklama
Do góry