reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

Cześć ☺️
Wracam do Was z wynikiem histopatologicznym wycinków. Wreszcie! Wyszło mi CIN1, kanał szyjki czysty :)) We wrześniu kolejna kontrolna kolposkopia.
Teraz czas walczyć o zdrowie 💪
A jak tam Wasze sprawy się układają? ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny !przychodze do was z moim problemem i prosze o rade,wsparcie albo już sama niewiem o co !w styczniu miałam badanie ,cytologię i na hpv ,niestety hpv wyszedł pozytywny 16 albo 18 ,niejasno jest to dla mnie napisane (mieszkam w Niemczech )i cytologia gr 2 ,dostałam deflagyn i papilocare ,po dwóch miesiącach miałam kontrole i niestety cytologia już 3 i lekka dysplazja ,dostałam skierowanie na kolposkopie,23 czerwca dopiero i tu moje pytanie ,czy to nie pozno trochę ?boli mnie tez bardzo kręgosłup lędźwiowy ,niewiem czy to może mieć związek !dziekuje i pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny !przychodze do was z moim problemem i prosze o rade,wsparcie albo już sama niewiem o co !w styczniu miałam badanie ,cytologię i na hpv ,niestety hpv wyszedł pozytywny 16 albo 18 ,niejasno jest to dla mnie napisane (mieszkam w Niemczech )i cytologia gr 2 ,dostałam deflagyn i papilocare ,po dwóch miesiącach miałam kontrole i niestety cytologia już 3 i lekka dysplazja ,dostałam skierowanie na kolposkopie,23 czerwca dopiero i tu moje pytanie ,czy to nie pozno trochę ?boli mnie tez bardzo kręgosłup lędźwiowy ,niewiem czy to może mieć związek !dziekuje i pozdrawiam
skoro wyznaczono tak odległy termin to znaczy że nic się nie dzieje. Bóle kręgosłupa mogą mieć zupełnie inne podłoże i nie należy tego łączyć z informacjami o nowotworach szyjki macicy zaczytanymi w internecie, bo tylko człowiek sobie wkręca i to równie dobrze mogą być objawy somatyczne.
 
skoro wyznaczono tak odległy termin to znaczy że nic się nie dzieje. Bóle kręgosłupa mogą mieć zupełnie inne podłoże i nie należy tego łączyć z informacjami o nowotworach szyjki macicy zaczytanymi w internecie, bo tylko człowiek sobie wkręca i to równie dobrze mogą być objawy somatyczne.
 
reklama
strach ma wielkie oczy. Nie krzywdź się nerwami dopóki nie otrzymasz wyników. Wiem to z autopsji, też szczypała mnie pochwa, ciągnęła szyjka i inne wymysły wyczytane w Google. Już sobie chemię i trumnę wybierałam :p google ryje głowę
No to prawda ze Google wykańcza ale to jest silniejsze tym bardziej ze lekarz mi nie wyjaśnił co i jak ,wysłał list i skierowanie na kolposkopie i tyle!Ja mieszkam w Niemczech a tu służba zdrowia w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia !przelecialam całe to forum i jestem trochę uspokojona☺️ale strach pomimo to jest ogromny
 
Do góry