reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

reklama
Nie wyszły najgorsze jeszcze. Nie wiem dziewczyny, czy jakbym tera po raz pierwszy otrzymala wynik cin1, to czy zrobiłabym hpa. Teraz to juz musze, ale jak wychodzi cin1, to jest hpv najprawdopodobniej, po co ta wiedza. Tylko stres, lepiej juz cytologie i kolposkopie robic. Ja mam po pół roku zrobić teraz hpv, za dużej nadziei nie mam.
Zgadzam się 💜

Ile się człowiek naczyta o tym i ile będzie wariował po rewelacjach z neta to tylko on wie 🙈

Z jednej strony dobrze wiedzieć a z drugiej nie bo wyobraźnia działa 😥 Ja mam zrobić cytologię w maju i odliczam dni bo wiadomo - już bym chciała wiedzieć jak sprawa się ma 😅 czy się rozwija czy się cofa czy w miejscu stoi.
 
Kochane 💖 Czy miałyście kiedyś powiększone / wydatne brodawki okolone (tylne kubki smakowe) na języku ?

Ja zauważyłam swoje jakoś ostatnio i oczywiście świruję...
Może to od nadmiaru cebuli i czosnku i kurkumy, które namiętne wcinam 🙈
 
Musiałam wujka Google zapytac i jak zobaczyłam zdjęcia, roześmiałam sie, tez miałam te zwidy i mało tego, pytałam laryngologa. 😀 popatrzył jak na durną, odpoczywaj.
 
Musiałam wujka Google zapytac i jak zobaczyłam zdjęcia, roześmiałam sie, tez miałam te zwidy i mało tego, pytałam laryngologa. 😀 popatrzył jak na durną, odpoczywaj.
Naprawdę ? Dziękuję ci kochana bo ja tu padam ze stresu 🥲 nigdy wcześniej tych brodawek (kubków smakowych) nie widziałam albo nie zwracałam nigdy na nie uwagi. Teraz wiadomo - oglądam każdą kostkę i wszystko z wirusem powiązuję.
Miałam plan iść do laryngolog ale bałam się co powie 🤪

Dzięki 💗
 
:p ja sie uparlam ze te strepy fałdowate pod jezykiem, zapomnialam jak to ma na imie :D to klykciny konczyste. Czlowiek ma to cale zycie i nagle odrywa po 30 latach przezywajac szok. Jeszcze placebo podzialalo i jezyk mnie bolal XD
 
:p ja sie uparlam ze te strepy fałdowate pod jezykiem, zapomnialam jak to ma na imie :D to klykciny konczyste. Czlowiek ma to cale zycie i nagle odrywa po 30 latach przezywajac szok. Jeszcze placebo podzialalo i jezyk mnie bolal XD
To jest szkokujące , prawda ? Jak jedna informacja z cytologii wpływa na psychikę człowiekowi. 👀🙈🙈

No cóż ... Poznaje swoje ciało 😂 lepiej późno niż wcale 😅😅

Ale powiem wam laski ile zdjęć języków w necie się naoglądałam to tylko ja wiem!
 
reklama
Do góry