reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj na świecie. Relacje i gratulacje.

Maddlena- gratuluję :) Bardzo szybki poród :D mam nadzieję, że każdy u nas już taki ekspresowy będzie :) Buziaki dla Franusia

Kama- Też gratuluję :) duży ten Twój maluszek :)
 
reklama
madllena gratulacje!!! dużo zdrówka i radości życzę całej Twojej rodzince! Witaj Franciszku :-)
Zapomniałam napisać,że Antek był bezbłędny, jak go wiezliście do babci :-D też się brata ne mógł juz doczekać , buziaki dla niego ;*
 
Madllena - serdeczne gratulacje! :-D witaj na świecie Franusiu!:-)
Kama - i Tobie składam gratulacje! wszystkiego dobrego dla was kochani! :-D
 
Dziękuję bardzo za gratulacje i dobre słowo.
Od wczoraj jesteśmy w domu. Jakoś na nic czasu nie mam...
Porodu drugi raz nie będę wam opisywać, bo to był taki ekspres, że już sama prawie nie pamiętam...
A to mój mały krasnal
WP_20140907_003.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140907_003.jpg
    WP_20140907_003.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 81
Wszystkim świeżo upieczonym mamusiom gratuluję maluszków.
Miałam być również wrześniową mamą, ale mój synek Kubuś urodził się 27 sierpnia 2014 roku przez cesarskie cięcie w 39tc (planowane cc) i jestem szczęśliwa że już jest z nami. Ważył 3350g i mierzył 53cm
:-)

Mój Aniołek:
DSC_0360.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0360.jpg
    DSC_0360.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry