reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witajcie listopadowe mamusie

ania_77

Mama Marcinka i Julki
Dołączył(a)
22 Grudzień 2005
Postów
1 531
Miasto
Tczew
Witajcie!
Juz od dłuższego czasu jestem na forum, tak mi się spodobało że chyba zostaniemy na dłużej. Mam na imię Ania a mój synek Marcinek. Urodził się co prawda 31 października ale miał być listopadowym dzieckiem. Jest bardzo pogodnym, wesołym smykiem, z błyskiem małego łobuziaka w oku. Uwielbia się bawić, odkrywać co raz to nowe rzeczy i rozwijać swoje możliwości. Pozdrawiamy cieplutko :)
 
reklama
Witaj Ania 77 w naszym gronie, Kamilek tez miał być listopadowym dzieciaczkiem i urodził się równiez 31 pażdziernika... ;D ;D ;D

Mamy więc synow z tego samego dnia ;D
 
A dziękujemy za miłe przyjęcie :)
Elusia79 wiesz co ja to zauważyłam na zupełnie innym wątku :) i nawet o tym wspomniałam ;) A o której godzinie synek się urodził? Bo mój zawitał wcześnie o 1.25
 
Ania77, a w którym wątku musiałam coś przeoczyć ;)
Kamilek urodził się o 6.40 tuz przed zmianą ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry