reklama

witajcie :):)

Zapraszam wszystkie mamusie i ich kochane pociechy z Łomży mam nadzieje ze sa tu takie osobki :) p

1. ania i mariusz

ania i mariusz Początkująca w BB

Skoro juz nas tu troche jest także mam zaszczyt powitac wszystkie obecne mamusie, przyszłe mamusie oraz oczekujace na dzidziusia mamusie. Zakładajac konto na BABY BOOM nie sadziłam ze znajda sie tu osobki z Łomży :), no i najwyrazniej sie mylilam. Z wielka przyjemnoscia pozdrawiam wszystkich ktorzy sa z Łomży. :-):-):-)

2. Ania&Grzes

Ania&Grzes Początkująca w BB

A jednak są osóbki mieszkające w Łomży;-):-) Można by było rozwinąć jakiś temat.....:sorry2:

Pozdrawiam:-D[​IMG]

3. reklama
  4. ania i mariusz

ania i mariusz Początkująca w BB

Świetny pomysł. Stwierdzam po nicku że masz na imię Ania bardzo mi miło imienniczko :-).
    Jestes w 21 tygodniu ciazy to twoje pierwsze malenstwo?? Napisze ci tak szczerze moj synus juz za
    2 tygodnie skonczy 1 roczek i niby ze to nie tak dawno ja bylam w 21 tygodniu ciazy to tak strasznie
    tesknie za tym wszystkim za tym brzuszkiem za kopniaczkami za ruchami dziecka poprostu cos
    cudownego nieraz az nachodza mysli zeby postarac sie o drugie malenstwo :-) hehe.
    Zapewne dlatego ze ciaza przebiegala prawidłowo nie mialam zadnych nie przyjemnych
    dolegliwosci typu nudnosci zle samopoczucie porod troche spozniony ale bardzo szybko urodzilam
    bez zadnych komplikacji, a teraz ciesze sie ze mam zdrowego i slicznego synka

5. syla24

syla24 Fanka BB :)

w takim razie i ja się witam :-) dawno mnie tu nie było :sorry2: ale widzę ze jest kilka mam z łomży:tak:
    Bardzo mi miło powitac dwie Anie ;-) Ja mam na imię Sylwia i jestem mamą Filipka który ma już 8 miesięcy ;-)

Poleć forum