reklama

witajcie

dla mam maluszkow ktore przyszly na swiat w lipcu 2010 roku..

1. agaania0707

agaania0707 Początkująca w BB

Jestem "nową" mamą na forum..moja córeczka ANIA ma 5 miesięcy..może są na forum mamy, które mają maluszki w podobnym wieku i mogłybyśmy powymieniać się doświadczeniami..pozdrawiam serdecznie i czekam

2. Joaszka

Joaszka Fanka BB :)

Witam
    Moja Zuzia skończy 5 m-cy 12 grudnia:-)jakiś czas pisałam na lipcówkach, ale potem miałam przerwę, a potem to już było bardzo zżyte grono, więc jakoś zaniechałam...
    Może tu się coś rozkręci?:-)Chętnie się powymieniam doświadczeniami, radościami i troskami:-)

3. reklama
  4. Skrzat

Skrzat Fanka BB :)

hej,moja basia dzisiaj konczy 5 miesiecy:) ja tez pisalam na lipcowkach, ale nie udało mi sie przebić, bo grono rzeczywiscie zwarte...mysle ze moglybysmy zalozyc watek na forum, nie grupe bo forum bardziej dostepne i wiecej mam nas znajdzie:)

5. Joaszka

Joaszka Fanka BB :)

Hej Skrzat:-)
    Myślę, że to dobry pomysł z forum. Założyłabyś wątek?no i jak go zatytułować, żeby było wiadomo, że chodzi o lipcowe mamy, i nie dublować lipcówek? Wszystkiego najlepszego dla Basi;-)

6. sasanka1

sasanka1 Fanka BB :)

ja tez popieram watek choc bylam na lipcowkach od poczatku to jakos nie wkrecilam sie w towarzystwo byc moze za malo aktywna bylam i dlatego ale dolaczam do was :)

7. sasanka1

sasanka1 Fanka BB :)

Poleć forum