reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Witajcie

liliana111

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mam duży problem. Kiedy moja córka skończyła pół roku zaczęły się problemy ze skórą. Czerwone, szorstkie plamy na buzi i jednej nóżce. Początkowo myślałam, że to AZS, jednak nie. Kiedy poszłam z nią do lekarza, stwierdził, żeby zmienić mleko na pepti. Tak zrobiłam. Szału nie była. W końcu odrzuciłam jej kleiki firma Nestle. Była znaczna poprawa. Tylko tu jest pytanie?? Bo podaje jej kaszki mleczno ryżowe z Nestle i bez objawów, a są one na bazie mleka i ryżu... Ciekawe. Dziś jej podałam kaszkę z Bobowity, wyskoczyły jej znów te plamy. Całkowicie nie mam pojecie, co to może być. Jeżeli możecie to bardzo proszę o jakąś radę. Pozdrawiam.

reklama

Katherine zs

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Mam duży problem. Kiedy moja córka skończyła pół roku zaczęły się problemy ze skórą. Czerwone, szorstkie plamy na buzi i jednej nóżce. Początkowo myślałam, że to AZS, jednak nie. Kiedy poszłam z nią do lekarza, stwierdził, żeby zmienić mleko na pepti. Tak zrobiłam. Szału nie była. W końcu odrzuciłam jej kleiki firma Nestle. Była znaczna poprawa. Tylko tu jest pytanie?? Bo podaje jej kaszki mleczno ryżowe z Nestle i bez objawów, a są one na bazie mleka i ryżu... Ciekawe. Dziś jej podałam kaszkę z Bobowity, wyskoczyły jej znów te plamy. Całkowicie nie mam pojecie, co to może być. Jeżeli możecie to bardzo proszę o jakąś radę. Pozdrawiam.
Porównaj skład, niekoniecznie mleko uczula, może to być inny składnik.

Rozwiązania
0
spróbuj moze kaszek bezmlecznych np BoboVita manna czy BoboVita kleik kukurydziano-ryzowy,sa po 4miesiacu, dodajac to mleczko pepti, u mnie sie sprawdzily i posmakowaly;)