reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam co o tym sądzicie ciąża czy też nie??!!

Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
6
Co o tym sądzicie?
Screenshot_20200704_204019_com.popularapp.periodcalendar.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Z tego wykresu nic nie wynika a już na pewno nie to, że wróciła płodność. Skoro beta 1 lipca była jeszcze pozytywna to proponowałabym ją jeszcze skontrolować bo może nie do końca się oczyściłaś.
Dlaczego?
Jest 6 niższych i 3 wyższe. Szanse na owulacje wysokie.
Troche szkoda, ze brakuje oznaczeń śluzu, ale metoda termiczna jest równie skuteczna co rotzera.
reklama
No tyle wiem [emoji41] bardziej chodzi mi o to że autorka powinna doprecyzować wypowiedź a potem zadać pytanie [emoji849] ponieważ w samym temacie jest tylko wykres w dalszej wypowiedzi wyszła beta a dopiero na koniec poronienie i się teraz tak zastanawiam [emoji848]
Zobaczymy czy odpisze na moje wyżej zadane pytania. Czasami trudno zrozumieć posty właśnie tak jak ten jak nie jest nic napisane a oczekuje się odpowiedzi.
 
Ja zapytałam tylko o to co można odczytać z tego wykresu!!!
Z tego wykresu wynika, ze wróciła ci płodność po poronieniu i sa szanse na kolejna ciaze. Poczekaj, jesli temperatury utrzymają sie min 19 dni to mozna sie cieszyć.
Wczesniej niestety tego nie da sie stwierdzić. Bo nie wiadomo kiedy nastąpi implantacja.
Życzę zeby sie udało.
 
reklama
Z tego wykresu nic nie wynika a już na pewno nie to, że wróciła płodność. Skoro beta 1 lipca była jeszcze pozytywna to proponowałabym ją jeszcze skontrolować bo może nie do końca się oczyściłaś.
Dlaczego?
Jest 6 niższych i 3 wyższe. Szanse na owulacje wysokie.
Troche szkoda, ze brakuje oznaczeń śluzu, ale metoda termiczna jest równie skuteczna co rotzera.
 
Rozwiązanie
Do góry