reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Witam listopadowe mamy! Jesteśmy tu pierwszy raz.

Magda31

Podwójna szczęściara
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Witam!
Postanowiłyśmy dołączyć do Was. Mam na imię Magda. Jestem mamą Agnieszki, urodzonej 13 listopada 2005. Mam także starszą córkę Alicję, która urodziła się 5 kwietnia 1994 r. Mam duże doświadczenie, ale ciągle uczę sie czegoś nowego, a dzieciaki jak to dzieciaki ciągle dostarczają nowych wrażeń.
Moje dziewczyny to fajne kobitki. Z nimi nigdy nie jest nudno. Starsza - kiedyś anioł - teraz daje "popalić". Młodszej już "różki" rosną, więc jest nadzieja, że później sporządnieje.
Mam nadzieje, że poznamy się bliżej i wymienimy swoimi radościami i smutkami.

Pozdrawiam gorąco. Magda

reklama

estenskar

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej!! nazywam sie Justyna i jestem mama Filipa. fajnie,ze do nas dolaczylas ;D Filip juz dawno ma wieeelkie rogi,ale dalas mi nadzieje,ze bedzie bardzo porzadnym czlowiekiem ;D ;D

AsiaM

mama czterech córek
Rozwiązania
0
Witam, ja także mam córeczkę Alicję. Mam na imię Asia i 25 lat

Anulka59

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć Magda z córeczkami.Mam na imię Ania i jestem mamą Mateuszka.

Emi_25

Listopad 05' sierpień 08'
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Cześć Magda. Witam cię serdeczznie w imieniu swoim i synka Maćka :laugh:

Magda31

Podwójna szczęściara
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Miło mi Was wszystkie poznać. FAJNE TE NASZE LISTOPADOWE DZIECIAKI, NIE?

reklama

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Witaj Magda! Miło ze do nas dołączyłas :D Ja mam na imie Kasia i jestem mama małego diabełka Maciusia

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Czerwcowe mamy 2020 0
Arluś Czerwcowe mamy 2020 6
B Potrzebuję porady 0
Patrycja0x Potrzebuję porady 16

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry