reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy

Natii91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Październik 2020
Postów
29
Witam wczoraj byłam wykonać test z krwi hcg i mam 0.5 czy to ciąża i kiedy powinnam wykonać znowu z krwi
 
reklama
Rozwiązanie
Zarówno test z krwi, jak i z moczu najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Twój wynik wskazuje na brak ciąży ponieważ jest < 5mlU/ml. Robienie testu dzień po dniu nie ma sensu. Poczekaj chociaż 2-3 dni i ponów test z krwi (jest bardziej czuły niż z moczu) jeśli wynik będzie > 5 mlU/ml to oznacza bardzo wczesną ciążę. Daj znać jaki wynik :-)
reklama
reklama
Zarówno test z krwi, jak i z moczu najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Twój wynik wskazuje na brak ciąży ponieważ jest < 5mlU/ml. Robienie testu dzień po dniu nie ma sensu. Poczekaj chociaż 2-3 dni i ponów test z krwi (jest bardziej czuły niż z moczu) jeśli wynik będzie > 5 mlU/ml to oznacza bardzo wczesną ciążę. Daj znać jaki wynik :-)
 
Rozwiązanie
Do góry