reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam Panie ponownie😊

W ogóle mi nie wychodziły.. Generalnie po becie 600, zrobiłam betę po 48 i było ponad 1000, poszłam do lekarza.. Lekarka uspokoiła mnie mówiąc, ze niektóre kobiety tak mają, że w moczu nie wychodzi tak szybko beta.. Nie wiem, ile w tym prawdy, bo teraz, w drugiej ciąży testy wyszły..
Także po synku nie mam pamiątkowego testu sikacza:)
Niestety nie udało się, beta 0,1>😟
 
reklama
Nie nakręcaj się, ale w pierwszej ciazy testy nie wychodziły mi baaardzo długo.. Jak okres spóźniał się ponad tydzień, a testy dalej negatywne zapisałam się na wizytę i czekałam rozerazona. Wyczytałam o badaniu beta hcg i zrobiłam. Wynik był ponad 600, a testy sikane dalej nic nie widziały..
Także wszystko jest możliwe.. Trzymam kciuki!
Bardzo aktualny dla mnie temat. Szukałam informacji czy to możliwe, aby testy nie wykryły ciąży . Okres spóźnia mi sie już 5 dni ( nigdy nie spóźnił mi się dłużej niż 1 dzień) kłują jajniki , czasem dość mocno a testy negatywne. Na innym forum po zadaniu tego pytania zostałam bardzo niefajnie potraktowana a to jednak możliwe. Nie wiem czy u mnie będzie tak samo, ale dziękuje za ten wpis
 
Bardzo aktualny dla mnie temat. Szukałam informacji czy to możliwe, aby testy nie wykryły ciąży . Okres spóźnia mi sie już 5 dni ( nigdy nie spóźnił mi się dłużej niż 1 dzień) kłują jajniki , czasem dość mocno a testy negatywne. Na innym forum po zadaniu tego pytania zostałam bardzo niefajnie potraktowana a to jednak możliwe. Nie wiem czy u mnie będzie tak samo, ale dziękuje za ten wpis
Ja jak byłam w ciąży testy nie wykazały mi poroniłam w 4 tyg.
Teraz nie miałam miesiączki przez cykl bezowulacyjny i testy wychodziły fałszywie pozytywne. Beta negatywna. I potwierdziła jak i moja doktor brak ciąży. Testy to tylko plastik. Najpewniejsza jest krew i ginekolog
 
Ja jak byłam w ciąży testy nie wykazały mi poroniłam w 4 tyg.
Teraz nie miałam miesiączki przez cykl bezowulacyjny i testy wychodziły fałszywie pozytywne. Beta negatywna. I potwierdziła jak i moja doktor brak ciąży. Testy to tylko plastik. Najpewniejsza jest krew i ginekolog
O kurczę…. Niestety, betę będę mogła zrobić dopiero w następnym tygodniu. Mam świadomość, ze to mało realne aby test tyle czasu wychodził negatywnie.
 
Bardzo aktualny dla mnie temat. Szukałam informacji czy to możliwe, aby testy nie wykryły ciąży . Okres spóźnia mi sie już 5 dni ( nigdy nie spóźnił mi się dłużej niż 1 dzień) kłują jajniki , czasem dość mocno a testy negatywne. Na innym forum po zadaniu tego pytania zostałam bardzo niefajnie potraktowana a to jednak możliwe. Nie wiem czy u mnie będzie tak samo, ale dziękuje za ten wpis
Trzymam mocno kciuki!!! Ginekolog wtedy mówiła mi-ze tak się zdarza- po prostu stężenie hormonu w moczu jest długo niskie- najlepiej-badac krew.
Oby było dobrze ❤
 
reklama
O kurczę…. Niestety, betę będę mogła zrobić dopiero w następnym tygodniu. Mam świadomość, ze to mało realne aby test tyle czasu wychodził negatywnie.
To poczekaj cierpliwie , do przyszłego tygodnia. U mnie odwrotnie teraz bo 4 negatywne 4 fałszywie pozytywne. Lepiej zrobić betę i mieć pewność i nie zadręczać się , wiem że łatwo się pisze ale wiem to z własnego doświadczenia głowa do góry ☺️
 
Do góry