reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam Panie ponownie😊

No to raczej pozytyw :) tylko teraz pytanie, kiedy miałaś owulację, bo kreska jest słaba jak na tyle dni spóźnienia. Tak czy siak teraz to tylko beta będzie jakimś sensownym wskaźnikiem.
A ki
No to raczej pozytyw :) tylko teraz pytanie, kiedy miałaś owulację, bo kreska jest słaba jak na tyle dni spóźnienia. Tak czy siak teraz to tylko beta będzie jakimś sensownym wskaźnikiem.
A kiedy był ostatni stosunek?
Od pierwszego lutego co dwa dni do połowy mc bo tak akurat mąż był w domu na urlop, co do owulacji to z kalkulatora owu około 5,6 lutego tylko że moje miesiączki nie są za bardzo regularne więc owu też mogła być później...
 
reklama
Kalkulator tutaj nie ma absolutnie żadnego sensu. Jeśli to ciąża, to owulacja na pewno była później. Szkoda, że nie możesz pójść dzisiaj betę, bo to już by rozjaśniło sprawę.
Zrób sobie przynajmniej jutro drugi test, to też już da jakąś informację ;)
 
Kalkulator tutaj nie ma absolutnie żadnego sensu. Jeśli to ciąża, to owulacja na pewno była później. Szkoda, że nie możesz pójść dzisiaj betę, bo to już by rozjaśniło sprawę.
Zrób sobie przynajmniej jutro drugi test, to też już da jakąś informację ;)
Powtórzę test w niedzielę rano i dam znać 😊 dziękuję za odpowiedzi 😊😊
 
No jeśli chodzi o te testy to mnie tam coś przebija więc jest szansa.
Natomiast co do objawów to jest jeszcze ciut za wcześnie na objawy typu zmiany w piersiach, zmiany w apetycie, w smakach itd bo beta jeśli wyjdzie pozytywnie to przy tych kreseczkach ledwo widocznych jest obecnie na niskim poziomie, więc nie ma ona jeszcze wpływu na zmiany w organiźmie.
 
Nie popieram nakręcania się. Zrob betę. Moim zdaniem z tego co piszesz nie jesteś w ciąży. Wiem, że to trudne ale przechodziłam przez to i nakręcanie się to najgorsze co można zrobić. Lepiej miło się rozczarować niż płakać kiedy pojawi się miesiączka a „przecież miałam być w ciąży”. Nasza psychika jest niesamowita, wiele objawów pasuje ale opierajmy się na faktach
 
reklama
Do góry