reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam Panie ponownie😊

No jeśli chodzi o te testy to mnie tam coś przebija więc jest szansa.
Natomiast co do objawów to jest jeszcze ciut za wcześnie na objawy typu zmiany w piersiach, zmiany w apetycie, w smakach itd bo beta jeśli wyjdzie pozytywnie to przy tych kreseczkach ledwo widocznych jest obecnie na niskim poziomie, więc nie ma ona jeszcze wpływu na zmiany w organiźmie.
Tylko że ja nie mam właśnie żadnych objawów jedynie lekkie kłucie w piersiach od czasu do czasu 😊
 
reklama
Pierwszy test faktycznie był bez barwy ale ten z dzisiaj gdzie dodałam zdjęcia ma lekko różowa kreskę i jest też takiej grubości jak ta testowa

Na teście z Rossmana widać zdecydowanie cień kreski. Problem w tym, że przez 6 miesięcy mojej kariery tu na forum - widziałam tę kreskę nie raz nie dwa i nie zawsze oznaczała ona ciąże niestety. Dlatego albo inny test, albo beta
 
Nie nakręcaj się, ale w pierwszej ciazy testy nie wychodziły mi baaardzo długo.. Jak okres spóźniał się ponad tydzień, a testy dalej negatywne zapisałam się na wizytę i czekałam rozerazona. Wyczytałam o badaniu beta hcg i zrobiłam. Wynik był ponad 600, a testy sikane dalej nic nie widziały..
Także wszystko jest możliwe.. Trzymam kciuki!
 
Nie nakręcaj się, ale w pierwszej ciazy testy nie wychodziły mi baaardzo długo.. Jak okres spóźniał się ponad tydzień, a testy dalej negatywne zapisałam się na wizytę i czekałam rozerazona. Wyczytałam o badaniu beta hcg i zrobiłam. Wynik był ponad 600, a testy sikane dalej nic nie widziały..
Także wszystko jest możliwe.. Trzymam kciuki!
Betę będę robiła we wtorek, jestem dobrej myśli ale jeżeli nie wyjdzie to będziemy działać dalej😊
 
Nie nakręcaj się, ale w pierwszej ciazy testy nie wychodziły mi baaardzo długo.. Jak okres spóźniał się ponad tydzień, a testy dalej negatywne zapisałam się na wizytę i czekałam rozerazona. Wyczytałam o badaniu beta hcg i zrobiłam. Wynik był ponad 600, a testy sikane dalej nic nie widziały..
Także wszystko jest możliwe.. Trzymam kciuki!
Pytanie jeszcze mam, jak długo nie wychodziły Ci testy? Tzn mniej więcej do którego tygodnia? Pozdrawiam.
 
Pytanie jeszcze mam, jak długo nie wychodziły Ci testy? Tzn mniej więcej do którego tygodnia? Pozdrawiam.
W ogóle mi nie wychodziły.. Generalnie po becie 600, zrobiłam betę po 48 i było ponad 1000, poszłam do lekarza.. Lekarka uspokoiła mnie mówiąc, ze niektóre kobiety tak mają, że w moczu nie wychodzi tak szybko beta.. Nie wiem, ile w tym prawdy, bo teraz, w drugiej ciąży testy wyszły..
Także po synku nie mam pamiątkowego testu sikacza:)
 
reklama
W ogóle mi nie wychodziły.. Generalnie po becie 600, zrobiłam betę po 48 i było ponad 1000, poszłam do lekarza.. Lekarka uspokoiła mnie mówiąc, ze niektóre kobiety tak mają, że w moczu nie wychodzi tak szybko beta.. Nie wiem, ile w tym prawdy, bo teraz, w drugiej ciąży testy wyszły..
Także po synku nie mam pamiątkowego testu sikacza:)
Dziękuję za odpowiedź 😊
 
Do góry