reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WITAM po poronieniu ???

reklama
Nie trzeba czekać. Jak byłaś łyżeczkowana to poczekaj aż ustąpi krwawienie. Zaszłam w ciąże po poronieniu dwa tygodnie i córa zdrowa.
 
Ja poronilam dwa razy w tym samym tygodniu ciąży. Teraz jestem drugi dzien po poronieniu i potrzebuje buc w ciazy czy ja muszę czekać aż dostanę okres czy moge sie juz normalnie kochac
 
A byłaś łyżeczkowana. Z sexem nie musisz czekać ale z ciążą po łyżeczkowaniu lepiej odczekać. Dwa poronienia pod rząd?? Może przed ciążą zrób badania hormonów tarczycy itp. A co to znaczy " potrzebuje być w ciąży".
 
Nigdy nie miałam kłopotów z tarczycą a hormony mozna zaraz poporonieniu? I jeszcze jedno pytanie czy jak pojde zbadać sie teraz po poronieniu wyjdzie czego mi brakowało w ciazy
 
To że nie miałaś problow z tarczycą nie znaczy że ich nie nabyłaś. Idź do lekarza on ci da skierowanie na badania. Normalnie po 3 poronieniach na NFZ są robione badania w związku z poronieniami nawykowymi. Czasem jednak lekarze już przy dwóch kierują na badania. Wtedy lekarz będzie wiedział jaki masz problem.
 
W sumie zadzwoń i powiedz że przeszłaś dwa poronienia i chcesz ustalić przyczynę. Lekarz wyznaczy najlepszy termin. Po poronieniu do miesiączki może upłynąć nawet 8 tygodni więc jest trochę czasu. Lekarzem nie jestem ale na bank on będzie wiedział kiedy jest najlepszy moment na takie badanie.
 
Masz racje zadzwonię w poniedziałek ustalić przyczynę.a czy jest tu ktos kto po poronieniach jako trzecie miał zdrowe dziecko
 
reklama
Mam w rodzinie dziewczynę po 3 poronieniach i teraz ma zdrowego syna. U niej wyszła tarczyca. Brała leki i pomogło :) teraz chcą się starac o drugie ale znów tarczyca i muszą najpierw z tym dojść do ładu. Życzę powodzenia :) moze ten trzeci raz będzie szczęśliwy
 
Do góry