reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam potrzebuje porady

Żywa krew ,nie zwiastuje nic dobrego ,ale sprawdz przyrost , bo może to jakiś krwiak ,czy lekarz dal jakieś leki ?
 
reklama
Witam potrzebuje porady jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu ciąży, w czwartek byłam u gin powiedział że na USG widzi tylko mały pęcherzyk kazał zrobić b-hcg od piątku zaczęłam krwawić b-hcg wynosi 860 czy możliwe że jestem w ciąży czy niestety już poroniłam, do poniedziałku zwariuje ;(
mam nadzieję że wszystko dobrze będzie
 
Witam potrzebuje porady ...
W czwartek beta-hcg 1218,08 dziś rano powtórzyłam baranie wynik 2262 czy rośnie prawidłowo?
 
reklama
Po co na tym etapie powtarzasz bete?
Wynik jest w normie, ale teraz przyrost będzie już zwalniał i nie ma potrzeby tego sprawdzać ponieważ ciąża powinna już być widoczna na usg.
No chyba, że takie było wskazanie lekarza
Witam potrzebuje porady ...
W czwartek beta-hcg 1218,08 dziś rano powtórzyłam baranie wynik 2262 czy rośnie prawidłowo?
 
Do góry