reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam, potrzebuję porady :)

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2017
Postów
5
Więc tak jak w temacie. Liczę na Wasze opinie. Jestem w bardzo dziwnej sytuacji i nie wiem co mi jest. Może Wy będziecie wiedziały. Okres powinnam dostać 14 kwietnia, a nadal go nie mam. Boli mnie brzuch , takie skurcze jak podczas miesiączki . Często czuję kłucie z lewej strony tak jakby jajniki. Bolą mnie plecy i mam dużo wodnisto- lepikiego śluzu (kolor przeroczysto-biały ). Czy to może być ciąża? A może to jakaś choroba? Pomóżcie mi, bo wariuję.. Dodam, że współżyłam z narzeczonym w dni płodne bez zabezpieczenia.
Z góry dziękuję :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Więc tak jak w temacie. Liczę na Wasze opinie. Jestem w bardzo dziwnej sytuacji i nie wiem co mi jest. Może Wy będziecie wiedziały. Okres powinnam dostać 14 kwietnia, a nadal go nie mam. Boli mnie brzuch , takie skurcze jak podczas miesiączki . Często czuję kłucie z lewej strony tak jakby jajniki. Bolą mnie plecy i mam dużo wodnisto- lepikiego śluzu (kolor przeroczysto-biały ). Czy to może być ciąża? A może to jakaś choroba? Pomóżcie mi, bo wariuję..
Z góry dziękuję :)

Może kup najpierw test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny, to polecam jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. Możliwe jest, że okres Ci się spóźnia przez stres, zmianę miejsca, np. podróż.
 
Matko a co my wróżki? Test zamiast zrobić to na co czekasz?
Spoznial Ci sie juz kiedyś? Jakie masz cykle? Brzuch w ciąży boli jak na okres bo macica rosnie a duzo sluzu jest bo szyjka wydziela zeby chronić drogi rodne przed infekcjami;)
Jednak kazda ciaza inna i kazdy przypadek.
Ja bym nie wytrzymała i dawno test zrobila ma bank juz wyjdzie
Mysle ze to moze byc ciaza:p
 
Test ciążowy jest wiarygodny od 10 dni po stosunku.
Im bliżej okresu tym mniejsze prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, ale jednak istnieje.
Myślę, że nie powinnaś tyle czekać i może już teraz zapisz się do ginekologa?:)
Ja miałam podobną sytuację i bałam się, że coś mi jest. Poszłam do lekarza a ten odpowiedział, że mam wyjątkowo bolesny okres przedmiesiączkowy i że powinnam dostać następnego dnia, tak się stało. Ale nie żałuje ze poszłam bo przebadał mnie i miałam wizytę kontrolną z głowy
 
Matko a co my wróżki? Test zamiast zrobić to na co czekasz?
Spoznial Ci sie juz kiedyś? Jakie masz cykle? Brzuch w ciąży boli jak na okres bo macica rosnie a duzo sluzu jest bo szyjka wydziela zeby chronić drogi rodne przed infekcjami;)
Jednak kazda ciaza inna i kazdy przypadek.
Ja bym nie wytrzymała i dawno test zrobila ma bank juz wyjdzie
Mysle ze to moze byc ciaza:p
Spóźniał się kilka razy.
Od dłuższego czasu miałam regularne cykle.
 
Więc tak jak w temacie. Liczę na Wasze opinie. Jestem w bardzo dziwnej sytuacji i nie wiem co mi jest. Może Wy będziecie wiedziały. Okres powinnam dostać 14 kwietnia, a nadal go nie mam. Boli mnie brzuch , takie skurcze jak podczas miesiączki . Często czuję kłucie z lewej strony tak jakby jajniki. Bolą mnie plecy i mam dużo wodnisto- lepikiego śluzu (kolor przeroczysto-biały ). Czy to może być ciąża? A może to jakaś choroba? Pomóżcie mi, bo wariuję.. Dodam, że współżyłam z narzeczonym w dni płodne bez zabezpieczenia.
Z góry dziękuję :)

Link do: Internetowy test ciążowy online - TestCiazowy.info
Powodzenia;)
 
reklama
Do góry