reklama

Witam przyszłe mamuśki!

WSZYSTKIE MAMY POSIADAJĄCE TERMIN ROZWIĄZANIA NA LIPIEC 2011. PISZEMY O WSZYSTKIM, CO NAS CIEKAW

1. mala monis

mala monis Fanka BB :)

Dziewczyny, bardzoo sie cieszę, że znalazłam grupę która ma termin tak jak ja na lipiec. :-)
    Właściwie to już doczekać się nie możemy z mężem naszej małej pociechy. Już mamy nawet imniona wybrane.
    PS. czy was też męczą potworne mdłości?

2. Kasienka i Krzysio

Kasienka i Krzysio Zaciekawiona BB

Kochana mnie też męczą te mdłości tragedia:-(. My też z Mężem nie możemy sie doczekać ale nie wybralismy jeszcze imionek.:-) Pozdrawiam wszystkie Mamusie Lipcowe:-D

3. reklama
  4. garbi

garbi Rozpakowana 27.07.2011 :)

Mnie mdłości już przeszły na szczęście ale były okropne. Na kiedy macie daty porodów wyznaczone? Ja z USG na 20 lipca :) i tak jak Wy już nie mogę się doczekać chociaż to już nasze drugie bobo.

5. Kasienka i Krzysio

Kasienka i Krzysio Zaciekawiona BB

Hej Mamusie Lipcowe:-D Ja mam termin na 09lipca tak mi wyznaczaja z USG:-D Byłam na USG 22 i lekarz powiedział że 90% Chopak:-) bedzie jestesmy z Meżem zadowoleni Bo to nasze pierwsze Bobo:-DPozdrawiam

6. FoCzUsiA

FoCzUsiA Fanka BB :)

Witajcie Brzuchatki;-) Mnie na szczęście mdłości w ciąży nie dopadły, ale przez to przytyłam sporo:-D No, ale cóż...bywa;-) Ja mam termin na 7 lipca..płeć może poznamy już 2 marca-jeśli Dzidziuś nie będzie się "wstydził" i się ładnie obróci:-D
    Ale po cichutku liczymy na chłopca, choć jak Bóg da dziewczyneczkę to też będziemy wdzięczni...byleby było zdrowiuteńkie;-) Czego i Wam życzę;-)

7. uskrzydlona

uskrzydlona Początkująca w BB

Cichutko coś tutaj ;]
    Ja mam termin na 15 lipca wg miesiączki /wg tabelki mojego gina, ale mi sie wydaje ze to będzie 16-17 .07/, wg ost. usg 18.

8. Aniaa23

Aniaa23 Fanka BB :)

Witajcie! Ja mam termin na 4 lipca, chociaz nie ukrywam ze milo mi bedzie jak urodzi sie pod koniec czerwca:D Lekarz obiecal nam dziewczynke:) A nad imionami ciagle debatujemy:p
    Mdlosci mnie nie mecza, za to kregoslup boli tak, ze nie wiem juz czy mam siedziec, lezec, stac czy co ze soba zrobic... Moze macie jakis dobry sposob na zminimalizowanie tego bolu?

Poleć forum