reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Witam serdecznie!

Temat na forum 'To zaszczyt pomagać mamie' rozpoczęty przez Kinga Jaglarz, 30 Czerwiec 2014.

 1. Kinga Jaglarz

  Kinga Jaglarz Zaciekawiona BB

  Zapraszam do zadawania pytań. Postaram się pomóc we wszystkich wątpliwościach natury medycznej.Odpowiem kiedy zachowanie malucha jest normą a kiedy należy poszukać pomocy u pediatry. Jeśli będzie potrzeba, przedstawię również aktualny stan wiedzy medycznej na interesujące Państwa tematy. Odpowiedzi będę udzielała w środy i soboty. Dołożę wszelkich starań aby to forum było dla Państwa pomocne !Pozdrawiam serdecznie! :)
   
 2. reklama
 3. kasiekz

  kasiekz Fanka BB :)

  Witam
  Mam pytanie o cisnienie 2,5latki. Corka ma 90cm i 12kg. Mierze jej cisnieniomierzem elektronicznym na ramieniu i wychodzi 75/45 lub innego dnia 75/55. Skarzy sie wowczas na bol z tylu glowy. Jakie jest odpowiednie dla niej cisnienie?
   

Poleć forum