reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy dwulatków

Wiatam, chciałaby do mojej grupy zaprosic wszystkie mamy a szczególnie mamy dwulatków aby dzielli

Witam serdecznie:]

Rozwiązania
0
Jestem mama 22-miesiecznej Natali i z przyjemnoscia wstapie do grupy dwulatkow, bo coz moze byc piekniejszego od "Cudownych dwulatkow". Pozdrawiam :DDD:-)

reklama

Optyczka24

Aktywna w BB
Miasto
woj pomorskie
Rozwiązania
0
Witam jestem mamą Daniela 28miesięcy i Dawida hmm12miesięcy:-). Miło mi dołączyc do was dziewczyny. Swoja droga dwoje takich urwisów to dopiero niezła jazda na codzień:-) Pozdrawiam Anka

Kasia_09

Zaangażowana w BB
Miasto
Kłaj
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny taz z checią sie do was dopisze jestem mama 25 miesiecznego Kubusia i 5 miesiecznej Karolinki.:-) Na codzień mam z nimi urwanie głowy ale jak znajduję chwilke czasu kiedy śpia to z chęcią podziele sie swoją wiedzą z wami:tak:
Pozdrawiam

Do góry