reklama
  1. elwmad

elwmad Początkująca w BB

Wprawdzie termin porodu mam na początek sierpnia, ale ponieważ grupa sierpniowa nie prowadzi żadnych dyskusji pomyślałam, że może lipcowe mamusie będą bardziej skore do rozmów na forum :) ponieważ jesteśmy dopiero 2 zwrócę się z zapytaniem bezpośrednio do Ciebie droga koleżanko:) jak się czujecie z dzidzią? jak ty znosisz ciążę? u nas nie jest niestety lekko...od miesiąca przymusowo leżakuję i się oszczędzam, ale poprawy nie widać (mam przedwczesne skurcze). 19.04 jedziemy na USG 3D i nie możemy się doczekać!:-)

2. termin lipiec 2012

termin lipiec 2012 Początkująca w BB

witam. od wczoraj próbuje z kimś nawiązać jakiś kontakt ale bez skutecznie. u mnie ciążą od samego początku nie przebiegała tak idealnie, po pierwsze odklejał mi się tzw trofoblast i musiałam brać leki na podtrzymanie ale leżeć na szczęście nie musiałam potem było wszystko ok a w zeszłym tygodniu lekarz mi powiedziała ze skróciła mi się szyjka i muszę się oszczędzać plackiem leżeć niekoniecznie no ale niestety koniec z lataniem godzinami po mieście,poza tym mam jeszcze tachykardie czyli momentami przyspieszone tętno wiec muszę brać leki.Moje ogólne samopoczucie jest dobre, żadnych typowych objawów ciąży nie miałam. dzidzia ma się dobrze coraz częściej się kręci i kopie- super uczucie:) z usg wyszło ze będzie dziewczynka:) czekam na wiadomość

3. reklama
  4. elwmad

elwmad Początkująca w BB

Latać godzinami po mieście?!Już zapomniałam jak to jest :) zakupy wyłącznie on-line:) chociaż ostatnio czuję się lepiej i pozwalam sobie na spacerki.na kiedy masz termin porodu? u nas chyba też dziewczynka ale potwierdzę to już w ten czwartek.

5. termin lipiec 2012

Na zwolnieniu ma się dużo czasu a dobrze się czułam wiec chodziłam sobie ile tylko mogłam prawie wszędzie na pieszo :) Termin mam wpisany w książeczkę na 15 lipca. Ja mam wizytę u lekarza we wtorek. a ty dokładnie kiedy masz termin? a jak dzidzia daje o sobie znać?

6. elwmad

elwmad Początkująca w BB

Termin mam na 4 sierpnia. Wczoraj pozwoliłam sobie na małe wyjście "w miasto" i muszę powiedzieć, że bardzo poprawiło mi to humor! Nawet za bardzo się nie zmęczyłam. A dzidzia coraz mocniej daje o sobie znać. Nawet przed chwilą posłała mi serię kopniaków :) o dziwo jak tylko mąż położy rękę na brzuszku malutka się uspokaja (albo płoszy "obcej" ręki)...a jak u ciebie?

7. termin lipiec 2012

Ja dziś też odwiedziłam miasto ale dużo nie chodzę, wolę dmuchać na zimne do wtorku. Siedzenie całe dnie w domu jest okropne a jeszcze jak nic nie można zrobić w tym domu np. posprzątać tak porządnie :) doskonale cie rozumiem że wyjście na spacer poprawia humor:) u mnie też było podobnie ja czułam ruchy dziecka a jak mąż usiłował poczuć to nagle spokój ale w końcu się udało. teraz coraz bardziej czuje jak przemieszcza i rozpycha się pod skorą, a jak kopie to brzuch podskakuje:) strasznie szybko ten czas leci nim się obejrzymy a będziemy na porodówce!:) jak u ciebie nastawienie do porodu?

8. elwmad

elwmad Początkująca w BB

Niestety nie zbyt pozytywne...co tu owijać-strasznie się boję!zastanawiam się nad szkołą rodzenia, może nauczą czegoś przydatnego? (oddechy, ćwiczenia)

9. termin lipiec 2012

to podobnie jak i ja okropnie to przeżywam. Staram się o tym nie myśleć a jeżeli już to pozytywnie.Każdy mi mówi że ból się szybko zapomina i jak zobaczę swoje dziecko to będzie to najpiękniejszy dzień w moim życiu:) mimo wszystko i tak się boje i myślę że każda z nas się boi, trzeba przeżyć:) a jak u ciecie z tymi skurczami? możesz już trochę więcej spacerować?

10. reklama
  11. elwmad

elwmad Początkująca w BB

Tak na szczęście skurcze się wyciszyły, mam je już tylko sporadycznie jak przesadzę np. ze sprzątaniem. Spacerowanie zamieniłam na leżakowanie w ogrodzie u teściów :) ostatnio coś nie mogę spać w nocy. co chwilę się budzę, przewracam z boku na bok i się wybudzam. Zapisałaś się już może do szkoły rodzenia? ja cały czas się zastanawiam, bo nie wierzę do końca, że wyniosę z niej coś pożytecznego ;/ aha i zauważyłam pierwsze rozstępy na brzucholu :( a tak namiętnie o niego dbałam!smarowałam, masowałam....ach...

12. termin lipiec 2012

Zdecydowałam że do szkoły rodzenia nie idę, wydaje mi się że sobie poradzę:) Zresztą teraz nie wiem czy bym mogła bo skróciła mi się szyjka:( mam założony pessar, muszę się oszczędzać nie mogę się męczyć i trochę leżeć w ciągu dnia ale chodzić mogę:) bo takie całkowite leżenie jest okropne ale jak trzeba to trzeba.Rozstępów nie mam na brzuchu jeszcze, smaruję się rano i wieczorem ale jak mają być to i tak będą i żadne kremy nie pomogą niestety.Zresztą tak jak piszesz że dbałaś i smarowałaś a i tak się pojawiły!Nie przejmuj się może nie będą widoczne po jakimś czasie. Mi zostało już 10 tygodni do porodu:) A jak u ciebie który to tydzień? I jak po usg 4d?

Poleć forum