reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam słonecznie

reklama
Dziewczyny nawet nic nie mowcie o USG bo ja mam dopiero za 3 miesiace !!!!!! :mad: cholerna Anglia !!!!!!!! ale jade do domu na swieta to zobacze fasolinke !!! ;D
 
Hej Kallusia, tak właśnie słyszałam, że w Anglii do 3 miesiąca się dzieckiem nie przejmują, prawda to? Pod pewnymi względami jednak nasz kraj jest the best- jak trafiłam ostatnio do szpitala to mimo, że brzuszka jeszcze nie widać a dzidzia ledwo ma 8 tyg to zajeli się nią rewelacyjnie. A lekarz to nawet powiedział, zę to już całkiem spore dziecko! ;) I było już można odróżnić głowkę i rączki a seducho biło, że hej! Nie wierzcie dziewczyny w te bzdury, że nic nie zobaczycie. W 8 tygodniu MUSI już być widać puls.


Ale to niesamowite uczucie zobaczyć to bijące serduszko... Coś wspaniałego :laugh:
 
Tak Sloneczko niestety tak tu to wyglada USG co trzy miesiace poczawszy od 3 miesiaca :mad: i kontakt tylko z polozna :mad: chyba ze ciaza jest zagrozona to lekarz) a tak to nikt ci tu miedzy nogi nie zaglada :mad: :laugh: dopiero jak na porodzie glowka wychodzi :laugh:
 
reklama
reklama
Do góry