reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam , szukam dobrego specjalisty ginekologa

Dołączył(a)
16 Październik 2010
Postów
2
witam pisze po raz pierwszy .jestem po poronieniu w 7 tyg.ciazy . piersze dziecko urodzilo sie w Katowicach nietety urodzilo sie z wrodzona wada serca tzn. przelozeniem wielkich pni tetniczych i po 6 miesiacach zmarlo po operacji . teraz obecnie mieszkam we Wloszech i tutaj niestety poronilam ,dodatkowe badania mi sie nie naleza mozna je tutaj wykonac dopiero po 3 poronieniach co jest dla mnie absurdem .blagam gdzie moge sie zglosic na badania do naprawde dobrego ginekologa , ktory sie mna zajmnie a nie tylko ''zaliczy " platna wizyte jak bylo do tej pory , moze ktoras z Was miala podobne problemy i wie jakie badania powinnam wykonac przed kolejna ciaza ,bo teraz juz wiem ze cos jest nie tak i napewno powinnismy sie z mezem zbadac . moze ktos z Was zna szpital w Montecchio kolo Parmy we Wloszech lub jakis inny ,gdzie moge sie zglosic na badania we Wloszech lub w Polsce chodzi mi gl. o rejon Katowic .bardzo prosze o pomoc ,chce miec te szanse bycia Mama. czekam na pomoc
 
reklama
ja moge doradzić dr. Dudkiewicza :) przyjmuje prywatnie w sosnowcu ale jest tez obecny w Tychach w szpitalu wojewodzkim :) Naprawde wspaniały człowiek na wszystkie pytania odpowie przeprowadzi potrzebne badania :) miły i sympatyczny :) ja tez poroniłam w 7 tc ale dzięki niemu mam teraz zdrowego synka.

(*)(*) światełka dla twoich skarbów

pozdrawiam
 
ponadto antyciała tocznia
anty ciała antyfosfolipidowe
oraz przeciwciala antyplemnikowe
ponadto ja robilam czynniki krzepniecia krwi bo moga byc problemy z tym

i koniecznie hormony w roznych dniach cyklu ...

ja bralam duphaston gdyz mialam za malo progesteronu
 
dziekuje megicarpenter za wszystkie informacje , wlasnie dzis dostalam nr tel. do ginekologa specjalisty ktora zajmuje sie patologiami w ciazy , mam nadzieje ze uda mi sie do niej dostac i porozmawiac , lekarz ten przyjmuje we Wloszech wiec nadzieja ze tutaj uda mi sie wykonac badania , jesli nie to bede probowac w Katowicach lub w Sosnowcu pryw. u twojego lekarza Dudkiewicza
 
Jeżeli będziesz zaglądać na forum,to napisz jak się czujesz i czy ciąża przebiega prawidłowo. Życzę dużo zdrowia:)
 
Do góry