reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WITAM WSZYSTKIE LISTOPADÓWKI!!!!!!!!

Widze, że u was wszedzie upały, a u mnie fakt jest ciepło, ale niebo całe zachmurzone.
Eg, współczuję, ja niecierpię robić czegokolwiek na działce.
 
reklama
chyba wszystkie czytamy o wcześniakach.To strszne co muszą przjść rodzice i dzieciaczki.Też mnie naszły takie myśli ale szybko wtstrzeliłam je sobie z głowy!
 
Wiecie co a ja unikam czytania o patologiach ale ostatnio jak myslalam o zakupach dla dzidzi to jakos mnie strach dopadl i mysli co bedzie jak cos kupie a tu cos sie stanie zlego.
 
A ja w przyszłym tygodniu wreszcie zacznę wielkie zakupy. Jak już się rozpędzę to nie wiem czy mnie ktoś pohamuje :) To już będzie mój 26 tydzień. Wolę więc zacząć wreszcie te zakupy bo jakby się dzidzia pospieszyła (czego sobie kategorycznie nie życzę :)) to do biegania po sklepach zostałby mój mąż. A on oczywiście połowy rzeczy by nie kupił a druga połowa byłaby niezbyt zachęcająca :)
 
eg pohamować to Cie może albo konto w banku albo nominał tego bonu co to miałaś go wykorzystać :) a co do gustu mojego i mojego męża to znacznie się różni :)
 
Łóżeczko dostanę od brata po jedo dwuletniej córeczce, właściwie w stanie idealnym bo mała wolała spać w łóżku rodziców :) Natomiast wózek wybraliśmy Taco City Voyager czyli jakieś 900zł. Też liczę tu na pomoc finansową babć. :)
 
reklama
A u mnie zimno... I dobrze :)
A wózek też chyba już znalazłam:
piotrus01s5xp.jpg

tylko na pewno nie będzie czerwony

 
Do góry