reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WITAM WSZYSTKIE LISTOPADÓWKI!!!!!!!!

reklama
Ten mój to jest nawet cięższy jakieś 18-19kg, ale ja się wagą nie przejmuję bo mieszkam w domku. Autobusem też się w trasy wybierać nie będę tylko autkiem. Mnie się jednak podoba czerwony z beżowymi wstawkami, ale Taco ma mnóstwo wzorów. Napiszę Wam co ma ten wózek:
- wzmocniona rama
- przekładana i regulowana rączka
- podwójny hamulec (przód i tył)
- wewnętrzna część nosidła jest wyścielona bawełną
- pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa (łatwa regulacja)
- pompowane koła (szybki demontaż)
- duży kosz na zakupy
- stabilna i miękka barierka (materiał obszyty folią)
- torebka montowana na rączce
- budka z folią przeciwdeszczową
- świetna amortyzacja
- budkę z tyłu można odpiąć i jest wtedy taka przewiewna siateczka (to na upały)
- nosidełko można wyjąć i tak przenosić malucha
- miękką łatwo odpinaną na rzepy wyściółkę można przeprać
Jak dla mnie ma wystarczająco dużo zalet. Zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce.
 
Ja do tej pory nie zastanawiałam sie jeszcze nad kupnem wózka, ale dzis mnie natchnełyście. Wiem jedno musi byc lekki, bo mieszkam na 3 piętrze.
A odnośnie gustu mojego męża, to też za bardzo bym na niego nie liczyła. Obawiam sie też, żeby teściowa nie wpadła na "genialny" pomysł i nie kupiła, bo z jej gustem tez nie za bardzo. :(Ale kasiorke owszem, może dać. :laugh:
A łóżeczko i wiele innych rzeczy bede mieć po moich siostrzenicach.
 
Ja już mam całą wyprawkę ciuszkową... Brakuje mi tylko ciepłej czapeczki:)
Mamy wybrany wózek i odbierzemy go we wrześniu - to będzie Bartatina Plus firmy Jędroch. Do kupienia mamy łóżeczko i materacyk - prześcieradła, rożek i kocyki już mam.
 
szkoda ze moje siostrzenice juz dawno  przestaly byc male(jedna w pazdzierniku ma 18 a druga 17)wiec po ich ciuszkach prawie nic nie zostalo.
 
fajnie dziewczyny że poruszyłyście temat wózków, bo samam myślałam założyć taki wątek, ja ogladam wozki już od 2 miesięcy i dalej nie wiem jaki, ale od najomych wiem na co zwraca uwagę przy zakupie. Zwróćcie uwagę dziewdzyny, że nasze dzidzie rodzą się na zimę i lepiej żeby wózki miały duże stabilne koła, jak bedziemy spacerowały pośniegu, albo po błocie śniegowym :) :) :)
 
pycha ja też nie chciałabym żeby teściowa robiła mi zakupów,dlatego chyba lepiej wcześniej to zrobić niż potem żałować.
klementynka ten wózek co podałaś stronkę bardzo mi się podoba i chyba taki kupimy z mężem :)
 
reklama
Do góry