reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WITAM WSZYSTKIE LISTOPADÓWKI!!!!!!!!

kita349

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2005
Postów
65
Cześć dziewczyny dzisiaj się do was zalogowałam.Mam termin na 1 listopad ajestem już mamą Wojtusia 2,5 letniego.Pozdrawiam!!!!!


36491.png




meter3380.png
 
reklama
Wiataj!Fajnie ze do nas dołączyłaś!!!!!!!!!!!!Zawsze miło jest nam powitać kolejną listopdowa mamusie.
 
Hej, witam wszystkie przyszłe mamy. Obecnie jestem w 17 tygodniu, termin wypada mi na 23 listopada, to będzie mój pierwszy dzidziuś. Muszę więc przyznać, że jestem tym wszystkim lekko skołowana ale pocieszam się, że będzie dobrze. ;D
 
reklama
Serdeczniw witam eg16 ;D Widze że faktycznie jest nas coraz więcej i dobrze ;D ;D
Nie ma jak to rodzić w listopadzie co dziewczyny ;D ;D
Jeaszcze raz serdeczne pozdrowienia dla eg16 ;D
 
Do góry