reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WITAM WSZYSTKIE LISTOPADÓWKI!!!!!!!!

reklama
Madziuniu[glow=red,2,300 nie przejmuj si j tez do orlów z ortografi nie nalezalam a w ciazy zwala sie to na ciazowe roztargnienie.Upaly jakos znosze ale mam nadzieje ze w tegoroczne lato nie bedzie 30stopniowych upalow
 
madziunia
zawsze możesz wszystkie swoje odpowiedzi poprwiać dowoli, u góry na twoich odpowiedziach wyświetlonych jest edytuj.. cytuj.. a na innych tylko cytuj. Jak chcesz coś zmienić np. błąd ortograficzny lub przejęzyczenie to wciskasz edytuj i poprawiasz..:)
ale oczywiście wybaczamy błędy i wcale nie trzeba ich poprawiać no chyba że czujesz pewien dyskomfort psychiczny to koniecznie popraw bo przecież my cięzarówki musimy się czuć dobrze na naszym forum. Duża buźka :-*
 
cammi pisze:
madziunia
zawsze możesz wszystkie swoje odpowiedzi poprwiać dowoli, u góry na twoich odpowiedziach wyświetlonych jest edytuj.. cytuj.. a na innych tylko cytuj. Jak chcesz coś zmienić np. błąd ortograficzny lub przejęzyczenie to wciskasz edytuj i poprawiasz..:)
ale oczywiście wybaczamy błędy i wcale nie trzeba ich poprawiać no chyba że czujesz pewien dyskomfort psychiczny to koniecznie popraw bo przecież my cięzarówki musimy się czuć dobrze na naszym forum. Duża buźka  :-*

ładnie powiedziane :)
 
cammi - dzięki za słowa otuchy...aż mi ulżyło :)
a jeśli chodzi o "cytat" i "edycję" to muszę o tym pamiętać następnym razem.. :laugh: dzięki
 
Nie ma sprawy grunt to sobie pomagac w trudnych chwilach... :)
A klementynko czy Ty nie miałaś dzis wizyty u gina i dawno wyczekiwane usg?? czy mnie sie cos pomieszało?
 
Brawo, cammi, cóż za niebywała pamięć jak na ciężarówkę :)
Idę dzisiaj, na 19tą. Już jestem w stresie. Przy życiu trzyma mnie myśl o filmie, który mam nadzieję dostanę.
 
Cześć dziewczyny czy myślałyście już o zakupie wózka. Ja mam na oku Tako city voyager.może któraś z was korzystała już kiedyś z wózków tej firmy? chciałabym wkleić zdjęcie ale nie umiem :p
 
reklama
Cześć :laugh:
jestem tu nowa, tzn. pierwszy raz się zarejstrowałam. Termin mam na 11 listopad i chętnie poprzebywam z wami przyszłe mamusie. To moja pierwsza ciąża i oczekiwana. Pozdrawiam
 
Do góry