reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam wszystkie mamy

Dołączył(a)
23 Styczeń 2009
Postów
3
Witam wszystkich. Moj synek idzie od poniedzialku do dunskiego przedszkola i strasznie sie boje czy da sobie tam rade . Mowi tylko po polsku i zna podstawowe slowa po angielsku ale nic po dunsku i sttrasznie sie boje czy sie tam zaklimatyzuje. w styczniu skonczyl 4 latka i jest slodkim radosnym chlopczykiem , mieszkamy w danii od pol roku i troche juz bawil sie z dunskimi dziecmi ale to zawsze bylo w mojej obecnosc i nie trawlo zbyt dlugo dlatego strasznie sie obawiam jak tam sobie poradzi. Prosze o opinie mam ktore takze mialy taki problem pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bedzie dobrze moja corcia w ubieglym roku zaczela chodzic do angielskiego przedszkola tez nie znala jezyka ale powiem Ci ze dzieciom bariera jezykowa nie przeszkadza bardzo szybko sie od siebie ucza. Wiecej obaw mialam ja niz moje dziecko ona bardzo szybko sie zaklimatyzowala a teraz dzien bez przedszkola jest dniem straconym (sama dopytuje sie kiedy znowu pojdzie). Wiec glowa do gory wszystko sie ulozy :-) a Twoj synek napewno sobie poradzi
 
beti.23 - nic sie nie martw, poradzi sobie, a za kilka miesiecy bedzie smigal po dunsku, moj Kubus od wrzesnia chodzi do szkoly angielskiej i teraz czesciej mowi po angielsku niz po polsku :baffled: poczatki moga byc trudne (ale nie musza...), musisz go zachecac wspierac, by sie nie zniechecil, duzo chwalic; uzywaj tez na codzien dunskich slowek, nazywaj przedmioty codziennego uzytku, to mu bardzo pomoze, powodzenia :tak:
 
Do góry