reklama

Witam wszystkie MAMY

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez mamaMaćka, 11 Wrzesień 2006.

1. mamaMaćka

mamaMaćka Początkująca w BB

Witam , jestem tu nowa , pragne poznac nowych znajomych.Mój Maciek urodził sie 18.11.2005 .Mieszkamy w Koszalinie. Pozdrawiam

2. Magda31

Magda31 Podwójna szczęściara

Witamy Maćka i jego mamę. Też jesteśmy tu od niedawna, ale zostałyśmy bardzo mile przyjęte przez dziewczyny. Moja Agnieszka jest 5 dni starsza od Maciusia, a starsza Ala ma 12 lat. Również mieszkamy nad morzem, tyle że w Trójmieście.
    Bardzo dobrze, że jest nas coraz więcej, bo co dwie głowy to nie jedna.
    Pozdrawiamy Was serdecznie. Mama Magda z Alą i Agnieszką.

3. reklama
  4. ania_77

ania_77 Mama Marcinka i Julki

Witajcie wśród mam i dzieci listopadowych. Ja jestem Ania i mam synka Marcinka który urodził się 31.10.2005.
    Pozdrawiamy Was cieplutko
    Ania z Marcinkiem

5. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

witam nowa mame :) :) :)
    i zapraszam do pisania z nami, bo ten nasz listopad w porównaniu z innymi miesiącami coś mało gadatliwy jest :)

6. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Witamy! i zapraszamy do pisania ;D
    Ja mam na imie Kasia i tez jestem mama Maciusia, który urodził sie 4 listopada

7. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Witam wraz z moją córeczką Lenką :) .

8. madziunia

madziunia mama Danielka i Kubusia

WITAM WSZYSTKIE MAMY (TE KTÓRE ZNAM I TE KTÓRYCH JESZCZE NIE ZNAM :-) ) !!!
    NIE WIEM CZY MNIE JESZCZE PAMIĘTACIE, BO BARRRRRRRRRRDZO DŁUGO NIE BYŁO MNIE NA FORUM...ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE MOGĘ ZNOWU SIĘ PRZYŁĄCZYĆ :confused:

9. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

hej madziunia, fajnie że wróciłaś, pisz jak najwięcej

10. reklama
  11. Emi_25

Emi_25 Listopad 05' sierpień 08'

Cześć witam serdecznie Emi i Maciuś zapraszamy serdecznie do pisania.. buziaczki

12. anja-26

anja-26 Zaciekawiona BB

Witam.Mam na imie Ania i mam 26 lat.Mieszkam w woj.pomorskim.Od 6 lat jestem mężatką i mam dwójke dzieci-4 letnią Lidie i konrada urodzonego 2 listopada 2005 r.Z zawodu jestem pedagogiem i pracownikiem socjalnym,a za tydzień odbieram dyplom z "Ekologi ,etyki".Lubie jazde na nartach i sloneczne kąpiele.Moją:-) pasje są dzieci-prawie 5 lat pracowalam w Zespole placowek opiek-wych.Obecnie jestem na urlopie wychowawczym,ale tesknie za pracą.Załuje ze tak pozno odkryłam to forum-ale myśle ze przyjmiecie mnie do swojego grona, bo zauwazyłam ze wiele osob tutaj ma pogobne zainteresowania.Serdecznie pozdrawiam

Poleć forum