reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam wszystkie MAMY

reklama
Witamy Maćka i jego mamę. Też jesteśmy tu od niedawna, ale zostałyśmy bardzo mile przyjęte przez dziewczyny. Moja Agnieszka jest 5 dni starsza od Maciusia, a starsza Ala ma 12 lat. Również mieszkamy nad morzem, tyle że w Trójmieście.
Bardzo dobrze, że jest nas coraz więcej, bo co dwie głowy to nie jedna.
Pozdrawiamy Was serdecznie. Mama Magda z Alą i Agnieszką.
 
Witajcie wśród mam i dzieci listopadowych. Ja jestem Ania i mam synka Marcinka który urodził się 31.10.2005.
Pozdrawiamy Was cieplutko
Ania z Marcinkiem
 
Witamy! i zapraszamy do pisania ;D
Ja mam na imie Kasia i tez jestem mama Maciusia, który urodził sie 4 listopada

043.gif
 
WITAM WSZYSTKIE MAMY (TE KTÓRE ZNAM I TE KTÓRYCH JESZCZE NIE ZNAM :-) ) !!!
NIE WIEM CZY MNIE JESZCZE PAMIĘTACIE, BO BARRRRRRRRRRDZO DŁUGO NIE BYŁO MNIE NA FORUM...ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE MOGĘ ZNOWU SIĘ PRZYŁĄCZYĆ :confused:
 
reklama
Witam.Mam na imie Ania i mam 26 lat.Mieszkam w woj.pomorskim.Od 6 lat jestem mężatką i mam dwójke dzieci-4 letnią Lidie i konrada urodzonego 2 listopada 2005 r.Z zawodu jestem pedagogiem i pracownikiem socjalnym,a za tydzień odbieram dyplom z "Ekologi ,etyki".Lubie jazde na nartach i sloneczne kąpiele.Moją:-) pasje są dzieci-prawie 5 lat pracowalam w Zespole placowek opiek-wych.Obecnie jestem na urlopie wychowawczym,ale tesknie za pracą.Załuje ze tak pozno odkryłam to forum-ale myśle ze przyjmiecie mnie do swojego grona, bo zauwazyłam ze wiele osob tutaj ma pogobne zainteresowania.Serdecznie pozdrawiam
 
Do góry