reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Witam z pewna taka nieśmiałością:)

Rozwiązania
0
Witam Wszystkie miłe panie:) Jestem tu po raz pierwszy i czytam czytam i .... ciesze sie ze znajduję wypowiedzi osób które jak ja  nosza w swoich brzuchach słodkie co nieco które daje o sobie znać raz po raz conajmniej dotkliwie. Trochę obolała trochę przerazona(wyniki badań córki wskazujące na cytomegalię) czekam na swój wynik- jeszcze 6 dni!!!! Tyram więc w domu by nie myśleć jeść mi się wogóle nie chce na szczęście córcia śpi i nie przeszkadza w tym wylewaniu łez w necie:)))) Ale co tam martwic sie będę gdy przyjdą wyniki Tymczasem pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia..... :)

reklama

bunia_25

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jomari witam raz jeszcze i tzrymam kciuki oby badania wyszly dobrze>Pozdrawiam

DziOObek

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
jomari witaj wszystko bedzie dobrze .
Z twojego postu wynika ze ma sie urodzic corcia ,czy tez masz juz jedna coreczke ?
Napisz cos wiecej o sobie ,na kiedy masz termin i skad jestes i takie tam ble ble ble :)
pozdrawiam i bedziemy trzymac kciuki :)

Kasia178

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jomari, głowa do góry, musi być dobrze :) :) Napisz coś więcej o sobie i trzymaj się cieplutko :)

reklama

SylwiaZ

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Witaj Jomari, głowa do góry, zobaczysz będzie dobrze

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Potrzebuję porady 0
Patrycja0x Potrzebuję porady 16
M Potrzebuję porady 2
A Ciąża, poród, połóg 407

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry