reklama

Witam z pewna taka nieśmiałością:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez jomari, 5 Październik 2005.

1. jomari

jomari Początkująca w BB

Witam Wszystkie miłe panie:) Jestem tu po raz pierwszy i czytam czytam i .... ciesze sie ze znajduję wypowiedzi osób które jak ja  nosza w swoich brzuchach słodkie co nieco które daje o sobie znać raz po raz conajmniej dotkliwie. Trochę obolała trochę przerazona(wyniki badań córki wskazujące na cytomegalię) czekam na swój wynik- jeszcze 6 dni!!!! Tyram więc w domu by nie myśleć jeść mi się wogóle nie chce na szczęście córcia śpi i nie przeszkadza w tym wylewaniu łez w necie:)))) Ale co tam martwic sie będę gdy przyjdą wyniki Tymczasem pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia..... :)

2. bunia_25

bunia_25 Fanka BB :)

Jomari witam raz jeszcze i tzrymam kciuki oby badania wyszly dobrze>Pozdrawiam

3. reklama
  4. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

jomari witaj wszystko bedzie dobrze .
    Z twojego postu wynika ze ma sie urodzic corcia ,czy tez masz juz jedna coreczke ?
    Napisz cos wiecej o sobie ,na kiedy masz termin i skad jestes i takie tam ble ble ble :)
    pozdrawiam i bedziemy trzymac kciuki :)

5. Abi

Abi Fanka BB :)

Witaj jomari.

6. padiqq

padiqq styczeń`06 październik`07

Jomari!
    Witaj wśród styczniówek!

7. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Jomari, głowa do góry, musi być dobrze :) :) Napisz coś więcej o sobie i trzymaj się cieplutko :)

8. SylwiaZ

SylwiaZ Styczniowe mamy'06

Witaj Jomari, głowa do góry, zobaczysz będzie dobrze

Poleć forum