reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam

reklama
Witam wszystkie grudniowe mamusie.Ja mialam termin na 29 grudnia a urodzilam 28 o 9,20.moje malenstwo wazylo 3525 a miezylo 51

dsc002319ct.jpg
 
Od grudnia minelo juz tyle czasu moja mala miala termin na 24 ale urodzila sie 18 ;)bardzo sie ztego cieszylam bo jej pierwsze swieta spedzila w domu a nie w klinice.Jezeli tu zagaldacie to napiszcie jak rosna wasze pociechy.
 
Moje malenswo rosnie,jak widac.Ma juz 4miesiace .Jak na razie to mu wprowadzilam do diety mlecznej jabluszko i banana-ale i tak woli cycucha ;D ;D ;D.To taki maly smieszek-usmiecha sie do wszystkich.Wazy juz prawie 7 kilo(dokladnie nie wiem bo wizyte u lekarza mial 2 tyg temu)A jak jest u was????
albumpic18vt.jpg
 
Czy jest tu jeszcze ktoś????Mój synek wybrał sobie na dzień narodzin Sylwestra 2004-teraz duży już z niego chłopaczek,ale i spory się urodził 3800 i 59cm.Czy jest tu któś kto też urodził w 31.12 :)
 
Ja miałm termin na 2 grudnia 2004r, 3-go jeszcze byłam w pracy ::). 10-tego pojechałam do szpitala, a urodziłam 13-tego (ja też urodziłam się 13-tego tyleże innego miesiąca) o godz. 7.30. Mój synio będzie miał niegługo roczek :) ale szybko zleciał!!
 
Dziewczyny grudzień to miesiąc urodzin Waszych dzieciaczków tak więc
dla Wszystkich Dzidziusiów i tych większych i tych mniejszych :)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO!!!
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Witam!! jestem grudniową mama moje córy :) ;) urodzily sie 27grudnia o 7.15 i 7.16 o prawie 1,5 mies za wczesnie.Dzis sa juz w domku czuja sie dobrze i szybko przybieraja na wadze .Pozdrawiam:)
 
witam moj syn urodzil sie 17 grudnia 2004! a mial byc 29 listopada! wiec sie nie sprawdzilo ale pozdrawiam mamy listopadowych dzieciaczkow!!! :D :D :D
 
reklama
Czesc!!!!Moja Ola ur sie 22.12.2004 roku o 23.00.
Szkoda,ze nikt juz dawno nie wchodził na to forum.
Bardzo pozdrawiam wszyskie mamusie ktore urodziły
w grudniu 2004!!!!!!!!!!!!
Pewnie mozna was zlapac na forum dwulatkow???:-)
 
Do góry