reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Przez infekcje, która prawdopodobnie masz też okres może nie być taki jak zawsze. Idź dziewczyno do lekarza, niech wpisze Ci leki i może jak już wyleczysz to się ogarniesz.
Pójdę z wynikami do lekarza rodzinnego i jak coś z okresem byłoby nie tak to do ginekologa w lipcu
 
Przez infekcje, która prawdopodobnie masz też okres może nie być taki jak zawsze. Idź dziewczyno do lekarza, niech wpisze Ci leki i może jak już wyleczysz to się ogarniesz.


pójdę pójdę; ) jeszcze potem wyśle Wam resztę wynikow ale to ph ch6ba tylko bylo podwyższone
 
Ale jak mogłaś panikowac o ciąży? Byłaś raz w niej to powinnaś wiedzieć,że tycie i ból nie zawsze oznacza jedno,a po drugie to się dzieje dopiero po czasie...



tak wiem...bete wcześniej też sobie robiłam choć raz w miesiącu i wychodziła mi zawsze <0.10 no chyba że inne laboratorium to <2.30...A jak byłam w ciąży z synkiem to nie robiłam bety ale zwykły test zaraz po nie nadejściu miesiączki i była 2 blada kreska ale byla
 
reklama
Pisząc z Tobą czuje się jakbym była ułomna. Ty chcesz być w ciazy czy nie? Bo niby piszesz,że wszystko wiesz i jak miałaś w poprzedniej ciazy,a zaraz snujesz domysły czy może jednak możesz być w ciazy...
tak wiem...bete wcześniej też sobie robiłam choć raz w miesiącu i wychodziła mi zawsze QUOTE]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry